Sonsuz Aşk'ım

Kadim

Tecrübeli
Üye
İnsan OğLu HiLekardır Kimse BiLmez Fendini,Kime İyiLik Yaparsan Ondan KoLLa Kendini. . . !

Kadim

Tecrübeli
Üye
Yapma gönül;bu postu ulu orta serdirmezler.çöllerde sevda için imtihan vermeden her mecnunum diyeni leylaya erdirmezler. . . !

Kadim

Tecrübeli
Üye
Ey İnsan Kaf dağı kadar Yüksekte oLsanda, Kefene Sığacak Kadar Küçüksün...Unutma herşeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzülürsün..

Kadim

Tecrübeli
Üye
Sevgi Varsa, Taşıdığın Yükün Ağırlığı Vız Gelir.. İhanet Varsa, Akıttığın Bir Damla Yaş Bile Fazla Gelir..!

Kadim

Tecrübeli
Üye
GÜNÜN MENÜSÜ;

Bir ölçü "Günaydın"
İki ölçek "İyi Günler"
Birazcık "İlgi"
Bir tutam "Anlayış"
Normal ölçüde "Nezaket"
Bir tatlı kaşığı "Tolerans"
Malzemeyi iç dünyanızdan alın,
Yıkamaya gerek yok tertemizdir,
Gönül teknenizde yavaşça karıştırın,
Kokusu her yanınıza sinince,
İçine duygu şerbeti ekleyip karıştırın,
Karışımı hayat tabağının üzerine yavaşça boşaltın,
Üstünü sevgi marmelatı ile süsleyin,
Gökkuşağının renginden bir kaç parça serpiştirin,
Gün boyunca afiyetle yiyin,
Sadece kendiniz yemeyin,
Herkese verin...

Kadim

Tecrübeli
Üye
Konuştuğum Kadar Yaşasaydım, Sustuğum Kadar Ölmezdim... Bu Denli Ağlayacağımı Bilsem, Ömrüm Boyunca Gülmezdim..!

Kadim

Tecrübeli
Üye
Sen Hiç Görmediğin Birinin Gözlerini Hergün Her Saat Anımsadınmı..? Hiç Tutamadığın Elleri Aradın Mı..? Hiç Koklayamadığın Tenin Kokusunu Bu Kadar Yürekten Hissettin Mi..?... O Kokuyu Birgün İçine Çekeceğini Hayal Ettin Mi..?Bütün İmkansızlıklar İçinde Umut Edebildin Mi..?Sen Hiç Sevdin Mi Asla Senin Olmayacak Birini.....

Kadim

Tecrübeli
Üye
Tüm şiirlerim yasaklandı beyaz sayfalarda.Hapsoldu yine düşüncelerime.Ne kağıdım nede kalmemim yazamıyor artık kalbime düşürdüğün o heyecanları.Hüznü fark ediyorum biraz seninleylen, Sana geç kalmışlığıma...

Kadim

Üst Alt