• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

solun tarihi.....

Okunuyor :
solun tarihi.....

karafetva

Tecrübeli
Üye
bomboş bir sayfa desem; boş sayfanın şerefine hakaret....

Ota çayıra eylem yaparak bu millete ne kadar karşı gelmeye hazır olduklarını gösterirler. Ama asla eylemleri gavura karşı değil hep bize karşıdır. Güya halkçıdırlar: Akp manav fiyatlarını düşürdü, Akpye saldırıp karaborsacıları savunuyorlar.

5-10 sene evvel okula kayıt ücreti diye idarelerin uydurduğu haracı Akp yani hükümet reddedip herkes ücretsiz kayıt olsun dedi. Ama yine idareler vatandaşı sömüreye devam etti. Peki neden solular eylem yapmadı? Rahatlıkla bu derebeyi idareler dize gelirdi. Peki neden eylem yapmadı solcular????

bizi yani Türk Milleti'ni yarattıklarını iddia ediyorlar. peki neden tarih boyu ayağımızın altında çiğnedimiz dünya satanizmine gıklarını çıkaramıyorlar??? Neden ilimde bilimde en fak bir zeka hareketi gösteremiyorlar???

Herşeylerini Atatürke borçl olduklarını söylerler. Daha birey bile olamamışlar anlıyacağınız. Atatürk de herşeyini Türk milletine borçlu olduğuna göre; söylyin bize kim madun kim matuf? Türklerin Atatürke tapmasını emrederler... ama TürK dünyayı çiğnemiştir. Allah için!!! Secde eder Allah dua eder yine ALlah....
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt