• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Solcu Liseliler: 'Gençlik bu kalıba sığmaz!'

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
selam ederim;
sevgili sosyalist samimi değilsiniz. tarafsız olmakla, objektif olmak arasında fark vardır. bunuda sözlükden bulup buraya taşımayalım şimdi yani size hakaret olur rica ederim.
Samimiyim ve elbetteki herşeyimle anlaşılacağı gibi tarafım taraflıyım çünkü SOSYALİSTİM.
Hala bunu fark edemediyseniz siz sözlüklere falan bakabilrisiniz!
Tüm fikirlerim, yorumlarım gayet açık ne nettir.
Objektif olmak; hangi anlamda, hangi durum ve konuda??
Çünkü savunduğum, benimsediğim fikir belli ve bu konuda da oldukça objektifim.

Sayın tansxx beni henüz tanımamışsınız ve neler bildiğimi, ne kadar bildiğimi bilmiyorsunuz bile.
Ben sadece konuları dediğiniz şekilde kopyala yapıştır yaparım, farkındaysanız tüm yorumlarım bana aittir.
Fark ettiniz mi????
Serzenişte bulunurken daha dikkatli olmalısınız..

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
daha öncede dediğim gibi tarafsanız işinizi düzgün yapın yada bırakın tarafsız kalın emin olun başınızı kuma gömseniz daha iyi en azından masum insanların canı yanmaz.
Bu soruyu hala nasıl sorabiliyorsunuz, elbetteki TARAFIM
Hangi yorumumdan taraf olmadığımı anladınız ki tarafsız olduğumu düşündünüz?
Ben asla başımı kuma gömmem, tarafsız kalmam ve işimi de son derece GÜZEL yaparım.

Masum insanlar demekle sanırım eylemcileri kastediyorsunuz.
Hep şunu söylemişizdir; nerde yanlışlık, haksızlık, haramilik, savaş varsa biz karşısındayız.
Bu biz sosyalist-komünistlerin geninde vardır.
Birilerini rahatsız etse de.
Şu söylem ise ilkelerimizdendir; '' Sen yanmasan, ben yanmasam, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa''
Tüm insanlık için...

komünizm adı altında birleşen insanların ulaşabileceği şeylere bir sağcı kurumdakilerin hayalleri bile ulaşamaz
Hangi konuda ne anlamda, anlayamadım??

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Oradan buradan kopyala yapistir degil kendi fikirlerini yazarmisin...
Öncelikle şuna açıklık getirelim:
Şu kopyala-yapıştır meselesi, sanırım bu bir tür zayıflık kompleksi olsa gerek ki sizden önce de bir forumdaş yine söylemişti.

Böyle düşünen herkese sesleniyorum:
Örneklemelerin dışında yorumlarımda bir tane kopyala-yapıştır gösterin hepinizden tek tek özür dileyecem.
Bulamazsanız eğer sizlerin özür dilemesini istiyorum..

söyle bir soru sorulsa sosyalistlerin cevabi ne olur ;

Emperyalizm ile komünizm neden ZIT tir...?
Komünizmle Emperyalizm çok farklı yerde ve noktadadırlar.
Komünizmin olduğu yerde Emperyalizm olmaz.
Rica ediyorum kusura bakmayın, yanlış anlamayın ama Komünizmi hiç bilmediğiniz böyle bir soru sormanızdan çok net anlaşılıyor.

Bu hususta sorularınız olursa bu konuya devam edebiliriz..

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
Sosyalist ben sana kopyala yapistir yapiyorsun demedim, ben o tür eklemelere bakmiyorum, ekleyecegin uzun bile olsa kendi yazin olsun hepsini okuyacagim onun icin kendim icin yazdim...

Sordugum sorunun cevabi verdigin degil...?

Tekrar sorayim

Asil soru EMPEYALiZM nedir...?

Emperyalizm ile komünizm neden ZIT tir...?

china

Amatör
Üye
sayın sosyalist yazılarınızdan anladığım kadarıyla bu yolda kayıp vermek zorunda olduğunuzu söylüyorsunuz bu na diyecek bir şeyim yok .

yapılanların hemen değilde zamanla sonuç vereceğini söylüyorsunuz ancak şunu söylemek isterim bir yumurtayı kabuğundan ayırmak için ufak ufak çatlaklar oluşturmalısınız ancak ozaman soyup yumartayı çıkarta bilirsiniz , yani sizler ufak çatlaklar için eylemler yapıyorsunuzda bu çatlakları bizler niye göremiyoruz görünen tek şey hükümetin hedeferine her gün daha da çok ilerlemesi sizcede öyle değilmi yani yapılanlar büyük ülçüde ne yi değiştirdi bu zamana kadar çok ileri gitmenize gerek yok sadece şu dönemde kalsanız yeter.

ve sayın sosyalist yine yapıyorsunuz ben size tarafmısınız demedim tarafsanız dedim ve aslında yazılarımdan anlayacağınız kadarıyla aslında sizden değilde komünistlerden bahseddiyorum yani komünizim bir tarafta ise neden işini düzgün yapmıyor çünk dediğim üzere yapılanla çok yetersiz kalıyor.

komünizm adı altında birleşen insanların ulaşabileceği şeylere bir sağcı kurumdakilerin hayalleri bile ulaşamaz derken şunu anlatmaya çalıştım:7
tanıdığım bir çok komünist arkadaşım var ve onlarında tanıdıkları aralarında çok bulundum ve diğer şehirlerde bulunan kişiler ilede bir şekilde tanıştım bunlarda yola çıkarak şunu söyliye bilirm sağcı diye tabir ettiğiniz gruplarda insaların çalışmaya bilime verdiği önem TKP DEKİ insanların verdiği önemden çokçok az . ve parti çatısı altında bulunan kişiler zayıf insanlar değil oraya giren lerin çoğu kendini gelştirmiş ancak bu kadar bilgili insanın olduğu bir parti neden terörist damgası yiyor sizce?

Üst Alt