Snapchat hesabı nasıl silinir?

snapchat hesap silme,Snapchat hesap silme linki nedir ?

Snapchat Nasıl Silinir?

Snapchat Hesap Silme İşlemleri

Snapchat yayınlandıktan sonra kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören video,mesajlaşma ve resim teknolojilerinde çığır açan paylaşım uygulamasıdır. Herhangi bir sebepden ötürü Snapchat hesabınızı silmek istiyorsanız Türkiye sunucuları üzerinde sorunla karşılaşabilirsiniz.Çünkü Snapchat Üyeliğinizi uygulamanın içinden yada uygulamayı kaldırarak silemiyorsunuz.Hesabınızı silmek için Snapchatin internet sayfasına girmek zorundasınız ve Türkiye sunucuları Snapchatin sayfasına erişim vermiyor. Bunun en kolay yolu da Crome tarayıcınıza ZenMate eklentisini indirmektir.

-Snapchatin kendi internet sitesine giriyorsunuz. (www.snapchat.com) Alt kısımda bulunan support sekmesine tıklıyorsunuz.

-Sekmeye tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan sayfada sağ üst köşede bulunan sign in sekmesine tıklıyorsunuz. Giriş bilgilerinizi doldurarak bir sonraki işleme aktarılıyorsunuz.

-Sol tarafta çıkan sekmelerin en başında beliren learning the basics bağlantısına tıklıyorsunuz.

Açılan sayfada karşınıza çıkan Account settings sekmesine tıklayarak bağlantı ayarlarınıza giriyorsunuz.

Tekrar sol tarafta görünen listenin alt sıralarına inerek hesabı sil yani delete an account sekmesine tıklıyorsunuz.

-İşlemin son aşamasında password kutucuğuna şifrenizi girip delete my account yani hesabımı sil butonuna basarak işleminizi başarıyla gerçekleştiriyorsunuz.

Hesabın tamamen kapatılması için 15 gün hesabınıza giriş yapmamalısınız.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt