• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Skandal! 2 Subay Dershaneyi Bastı

Okunuyor :
Skandal! 2 Subay Dershaneyi Bastı

Ala Nur

Amatör
Üye
Muğla'nın Fethiye ilçesinde kendilerini JİTEM mensubu olarak tanıttıkları iddia edilen iki asker, bir dershaneyi basarak 4 kişiyi ölümle tehdit edip dershane müdürünü de yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, önceki gün akşam saatlerinde Atatürk Caddesi üzerinde bulunan özel bir dershanede (Birebir Ders hanesi) psikoloji öğretmeni olarak çalışan Aslıhan Özaydın ile nişanlısı Üsteğmen Seçkin Çetin ve abisi Astsubay Mehmet Özaydın dershaneye geldi. Aslıhan Özaydın ile yeni dershane yönetimi arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle işyerine geldikleri öğrenilen iki asker, yaşanan anlaşmazlığa sinirlenerek dershane yönetiminin odasına girdi.

Burada kendilerini JİTEM mensubu olarak tanıttıkları iddia edilen iki asker, dershane sahibi Abdullah Koyuncu ile Veli Volkan Çıkrıkçıoğlu, Şerif Katlı ve Cihan Yıldız'ı darp etti. Odada bulunan 4 kişiyi ölümle de tehdit ettikleri öne sürülen askerler, Koyuncu'yu başından yaraladı.

Olay sonrası dershane yöneticileri polisten yardım istedi. Dershaneye gelen ekipler, şahısların asker olması nedeniyle durumu Fethiye Jandarma Komutanlığı'na iletti. Jandarma iki askeri gözaltına alırken, darp edildiğini iddiasında bulunan yöneticiler ise önce doktor raporu için hastaneye, ardından da şikayetçi olmak için karakola gitti.

Yaşanan kavgayı anlatan dershane sahibi Abdullah Koyuncu, şahısların dershaneye gelerek kendilerini tehdit etmeye başladığını ve kendilerini JİTEM personeli olarak tanıttıklarını belirtti. Koyuncu, "Nedenini bilmiyorum, şahısları tanımıyorum. Sivil kıyafetliydiler. Küfür ve tehdit ettiler. Kendilerinin JİTEM yani Jandarma İstihbarat'tan olduklarını söylediler. Dağdan yeni indiklerini, kafamıza sıkacaklarını, hayata son kez bakacağımızı söylediler. İtiş kakış oldu. Olayın ardından jandarma gelip aldı onları." dedi.

ZAMAN

Skandal! 2 subay dershaneyi bastı
 

ajan

Tecrübeli
Üye
"ZAMAN" nın haberleri...bide bunların küçük kardeşi varya "TARAF".... bunları zamanında subaylar kovalamış kuyruk acıları var ondan böle subaylarla karılarıyla uğraşıyolar....
 
Üst Alt