Sizinle gönlünü mü eğlendiriyor?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Çok geçmeden, geçicilik durumunuzu fark edin
Artık kızlar da erkeklerle gönül eğlendiriyorlar. Hem öyle böyle değil, dibine kadar tadını çıkartarak. Bir kızın gönül eğlencesi olmak sizin için yeterli değilse, sözümüze kulak verin…

Hazırlıklı olun
Bu sorunun cevabına kendinizi hazırlayın. Sizinle gerçekten gönül eğlendiriyorsa ne yapacaksınız? Siz de gönlünüzü eğlendirmekle mi yetineceksiniz, yoksa ısrarcı olup kalbini kazanmaya mı çalışacaksınız.

Onu ne kadar istiyorsunuz?
Bir başka soru da bu: Siz onu istiyorsanız, onun sizi istemesinin bir yolunu bulursunuz. Ama yalnızca gönlünü kazanıp sonra bırakacaksanız, girişmeyin. İntikamı acı olacaktır.

Kendinizden bahsedin
Gözünü boyamak yerine, sakarlıklarınızdan, sıkıcı hallerinizden söz edin. Sizi aynı ilgiyle dinlemeye devam ediyor mu?

Nasıl bahsediyor?
Arkadaşlarına sizden nasıl bahsettiğini öğrenmeye çalışın. Ama dedektif gibi de davranmayın…

Tanıştırıyor mu?
Sizi en yakın arkadaşlarıyla tanıştırıyor mu? Onun hayatına ne kadar dahil olabiliyorsunuz? Hayatının dahil olabildiğiniz kısmı onun için ne kadar önemli?

Hastalanın
Hastalanın ve ondan size bakmasını isteyin. Üşeniyor mu, yoksa şefkat mi gösteriyor? Gösterdiği şefkat insani iyilikten mi, yoksa size aşkla mı yaklaşıyor?

Hayal kurun
Ona hayallerinizden, gelecek planlarınızdan bahsedin. Kendini kaybedip ortak oluyor mu, yoksa mesafeli mi duruyor? Mesafenin nedeni çekingenliği mi yoksa isteksizliği mi?

Arkadaşlarınızla tanıştırın
Onu en yakın arkadaşlarınızla tanıştırın ve onların hakkında ne düşündüğünü sorun. Düşüncelerini kendisine saklıyorsa sizi bir ara bırakmayı düşünüyor olabilir…

Sorun
Ona bir ilişkiden ne beklediğini sorun ve cevabı iyi dinleyin. Satır aralarında sizin özellikleriniz ve beklentileriniz geçiyorsa problem yok devam edin…

Aramayın
Aramama kürü uygulayın bir hafta kadar. Sizi arayıp soruyor mu, yoksa bekliyor mu? Arıyorsa iyidir, sizin aramanızı bekliyorsa bu beklentinin ve ilgisizliğin nedenini sormayı unutmayın.
msn.com
 
Üst Alt