Sizin Diziniz Hangisi?

Sizin Diziniz Hangisi?

• Kavak Yelleri

Kullanılan: 3 9.4%
  • Doktorlar

Kullanılan: 4 12.5%
  • Asi

Kullanılan: 1 3.1%
  • Avrupa Yakası

Kullanılan: 11 34.4%
  • Binbir Gece

Kullanılan: 0 0.0%
  • İki Aile

• Yaprak Dökümü

Kullanılan: 13 40.6%
  • Sıla

• Kullanılan toplam oy
    32
Evet arkadaşlar sizin diziniz hangisi birini seçin bakalım.Cevaplarıda burda paylaşınki kim neyi seviyo bilelim:)

Not:Kurtlar vadisi bu seçeneklere konulmamıştır.Malum rakipsiz reyting rekorları kıran bir dizi.

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
bu yazdığın dizilerin çoğunu izliyorum açıkçası:))) dizikoliğim azcık ama en çok zeevk alarak izlediğim avrupa yakası ve kavak yelleri.

En kalitelisi Yaprak dökümü ama ben Gence seyrediyorum hayran bir şekilde ve Kurtlar vadisi seyretmeye başladım.
Ve aslında ismini pek duymamış olabilirsiniz ama STV'de Hakkını Helal Et

Avrupa yakası dşında hiçbir diziyi izlemiyorum.Avrupa Yakasını izliyorum hiç kaçırmıyorum çok komik bir dizi:Cachondon:

bence asiiiiii çok güzel bir dizi.özellikle çetin tekindor ve boşrol oyuncaları çok iyi seçilmiş ya aslında boşrel oyuncalarıda geri kalan tüm ekipte mükemmel bir uyum söz konusu ayrıca çok ta başarılar dilerim başarılarının devamı gelir ve bizde vurdulu kırdılı dizeleri izlemekten vazgeçeriz...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Bende hafta içi trt 1 de bir dizi var (saraydaki mücevher ) harika br dizi onu izliyorum
japon dizi filmi harika mesajları var zaten konu mutfakta geçiyo yemek kültürleri çok değişik ve izlemek keyif veriyo bana tavsiye ederim ..

Son düzenleme:
Üst Alt