sizin de saçınız dökülüyor mu?

Arkadaşlar merhaba,
Annemin bir süredir saçı dökülüyordu. Menopoza bağlı dedi doktor ve henüz yeni eczanelere girdiğini söylediği bir ilacı reçete etti. Erkekler hani birçok ürün kullanıyor ya, kadınlar için düzgün bir ilaç yoktu ben de kendim için ne zaman araştırıyordum oradan biliyorum. Fransa'dan yeni gelen bir ilaç varmış. İçinde yeni bulunan Cellium gc diye bir madde varmış. Doğal içeriği varmış. İlacı almadan önce bir google ladım Olur olmaz ilaçlara dünya paralar veriyoruz. Artık araştırmadan almamak gerekiyor. Annem de çok şeye alerjik reaksiyon gösterir o yüzden iyi inceledim. Kuruluk, kaşıntı, alerji, hiçbir zararı yokmuş. Annem 1 aydır kullanıyor çok çok memnun. Saç dökülmesi hemen birkaç günde acayip azaldı çok mutlu oldu annecim. Bütün arkadaşlarına söylüyor, bana da senin şu bilgisayarda yazdığın yerler var ya, söyle orada bana iyi gelen onlara da iyi gelir dedi Saçlarımız çok önemli bayanlar onları sevelim iyi bakalım Sevgiler
 
İsmi A ile başlıyor, değil mi? Yanlış ilaçtan bahsetmeyeyim :) 1 ay önce saç ekimi yapılan kuzenime (erkek) de aynı ilaç verilmiş. Hatta banyosunda görüp sordum bu nedir diye. Ekim yapan plastik cerrah reçetelemiş. Kuzenime sordurdum ben de kullanabilir miyim diye doktoru “kadın ve erkeklerde eşit etkisi var” demiş. Geçen hafta başladım. Ben de saçımın hem azaldığını hem güçlendiğini farkediyorum.. Demek yalnız değilmişim :)
 
Evet arkadaşım aynı ilaç :) benim de abim ve 2 erkek kuzenim de kullanmaya başladılar ve kadınlarda etkisi hemen görüldüğünden annemle beni kıskanıyorlar, e tabi bir farkımız olsun değil mi :)
 
Üst Alt