• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sizin cevabınız ne olur ?

Okunuyor :
Sizin cevabınız ne olur ?

kirmizigül

Kıdemli
Üye
kötü söz sahibinidir eyer bu mesaj size yazilmamisa siz neden algilaniyorsunuz.

collection

Tecrübeli
Üye
şahsen kendim eğer bahsedilen ithamı hak edecek bir fiilde bulunmuyorsam bunu dikkate almam , üstüme alınmam ve buraya da taşımazdım.Demekki yarası olan gocunuyor...

Dinde bir kaide vardır müellif efendi : "ne olursa olsun suçu kendinizde arayınız." Bunu size öğretmedi ler mi ? Mason Abduh , Efgani ve Said Nursi...

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Isim zikredilmeden sadece yazilani ekleyip fikrimizi sormus..kisisellestirilmi$ kapsaminda görülmeyebilinirde...

Özel mesaj olmasi kimseye bu tarz hakaret etme hakki vermez..

Bu tip kisilere aslinda Eflamor en dogru yolu söylemis cevap vermemek en güzel cevaptir , ama benim prensibim farkli , kimseye hakkettiginden fazlasini vermem...Böyle bir yazi bana gelse yazisi yazana ne hak getiriyorsa hic gözünün yasina bakmadan cevabini veririm..dogrumu olur hayir ama buda benim huyum...

Madem ki sordunuz bende cevap olarak EFLAMOR un yazdiklarina katiliyorum...Müellif olarak en azindan sizin buradaki ortaya koydugunuz sakin tavriniza ters olmaz...
Üslubunuz, duruşunuz (Okuyup bildiğim kadarıyla sizi) gereği, bana ‘Müellif’ e gelen böyle bir mesaja ne yanıt vermiştir’ diye sorulsa ben yanıt vermediğinizi söylerdim. Bahsedilen hal size ait değilse –ki eminim değil- siz, muhatap olma halinden düşüyorsunuz zaten. Çıktığı ağza aittir kötü söz, eğer siz dev***** sebep olmazsanız… Saygı ile..
:eek:k::eek:k:
Aklin yolu dogru oldumu demekki bir imis
kötü söz sahibinidir eyer bu mesaj size yazilmamisa siz neden algilaniyorsunuz.
şahsen kendim eğer bahsedilen ithamı hak edecek bir fiilde bulunmuyorsam bunu dikkate almam , üstüme alınmam ve buraya da taşımazdım.Demekki yarası olan gocunuyor...

Dinde bir kaide vardır müellif efendi : "ne olursa olsun suçu kendinizde arayınız." Bunu size öğretmedi ler mi ? Mason Abduh , Efgani ve Said Nursi...
Değerli arkadaşlarıma zahmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Verdiğim cevabı merak edenler için rica etsem , o kardeşim verdiğim cevabı buraya yazabilirmi ?

Yazacağını sanmıyorum.... çünkü seviye farkı tebaruz edecek.

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
.............TSK, milleti için böyle zehir zemberek planlar yaparmıydı.müslümanları böyle baskı altına alır mıydı ? Müslümanlar böyle zor durumda kalır mıydı? .............
..
..Ne oldu sana birden böyle, gerim gerim gerilmissin... TSK nin en tepesindekiler ve buradaki Kemalistlerin hucumuna ugrayacaksin sen simdi...

Sebeb,ne olursa olsun kim olursa olsun, Bir ülkenin Silahli Kuvvetleri ...Milleti icin zehir zembelek planlar yapmayi birak düsüncesini bile düsünemez...Onlar orada o plan yaptiklari milleti oldugu icin var...

Haa varsa kanunlara aykiri isler yapan,yasalari cigneyen onunda cezasini yine kanunlar verir , Askerler degil..Askerin plani , projesi milletine degil , Devletine yönelik saldiriyi bertaraf etmektir...

Ama burada sen , Fetullah Gülen'i elestireyim derken öyle birsey yazm,i$sin ki ; sonuc $u kisaca ;

Diyorsun ki ; Asker milleti icin zehir-zemberek planlar yapti....!

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
Değerli arkadaşlarıma zahmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Verdiğim cevabı merak edenler için rica etsem , o kardeşim verdiğim cevabı buraya yazabilirmi ?

Yazacağını sanmıyorum.... çünkü seviye farkı tebaruz edecek.
Tahmin edebiliyorum hangi 4 kisiden biri olabilecegini...!

Müellif sen buraya yazmasini rica ediyorsun ya .. Cok komiksin haa...:Winlk_Tongue:

Abisi onlar ancak ezberletilen yada ellerine tutusturulan argümanlari yapistirmakla görevli...

Her ne kadar senin yazdigin cevap PM kutularinda öylece dursada , onlar buna programlanmis degil ki..!
iki gün düsünürler müellif ne demek istedi yaaa...! diye...

Abisi böyle soguk $akalar yapma , mekanizmalarini cizeceksin adamlarin..:Winlk_Tongue:

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Tahmin edebiliyorum hangi 4 kisiden biri olabilecegini...!

Müellif sen buraya yazmasini rica ediyorsun ya .. Cok komiksin haa...:Winlk_Tongue:

Abisi onlar ancak ezberletilen yada ellerine tutusturulan argümanlari yapistirmakla görevli...

Her ne kadar senin yazdigin cevap PM kutularinda öylece dursada , onlar buna programlanmis degil ki..!
iki gün düsünürler müellif ne demek istedi yaaa...! diye...

Abisi böyle soguk $akalar yapma , mekanizmalarini cizeceksin adamlarin..:Winlk_Tongue:
Buda farklı bir görüş ve tesbit.
Saygı duymak gerek "tesbitlere ".

Benim ümidim varaslında ... hala.....

Bekliyorum bekliyeceğim....

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
Buda farklı bir görüş ve tesbit.
Saygı duymak gerek "tesbitlere ".

Benim ümidim varaslında ... hala.....

Bekliyorum bekliyeceğim....
Ben kadar ümidli asla olamazsin..ama ben avcumu yaladim...

Birileri Ayet ekleyecekti kac gün gecti bol bol lak lak var isbati yok..
Birisi var hani Teskilat-i Mahsusaya kendini zorla sanal yamayan cakma Abdülhey, modifiye edilmisi biraz...

Bana kac defa iftira atti ispat edecek diye ümidlendim serefini ortaya serdim, nasil olsa ortaya serilmi$ dedi cignedi gecti yine ispat edemedi ..

Kalp her canlida varda yürek cogunda zayi...
Cok beklersin...coook...
sana selamet dilerken , kök salmaman icin arada bir adimla derim...
Ha birileri yazdiginin yanina sunlarida yazarak ekle der ellerine verirse , o zaman program calisir ekler...zaten anlarsin ek yazinin dedigin kisiye ait olup olmadigini :prv:
Erbakan_i severim ama cok sevmem yinede onun dedigi gibi
Ezberci bunlar ezberciiiii...!

Üst Alt