sizi zengin LCD sahipleri sizi..:))

Efendim hepiniz duymuşsunuzdur "muhteşem hükümet" in açıklamasını..ben yine de izninizle hatırlatayım;

"evinde LCD Tv olan bir vatandaş gelir düzeyi yüksek ve zengin sınıfındandır" diye...

bilyorum ki hepiniz zenginsiniz...:))
Neden bu haberi paylaştığıma gelince acil tüplü tv alacağım da ondan..hani elinizde varsa gönderin diye ..zenginler sınıfından acil çıkmam lazım..
Bu arada yanlış hatırlamıyorsam sayın sevgili vede oldukça zengin adminin de yüz bilmem kaç LCD tv si vardı...:))

Şimdi size çok kolay bir soru;
36 ay vade ile LCD alan bir kişi şu anda mı zengindir,yoksa 36 ay sonra mı bu zenginler sınıfına girecektir?

doğru cevap veren kişi büyük ödülün sahibi olup yeni yıla en zengin olarak başlayacaktır...

ps: sabah radyoda nihattan duydum...:))

O eskidendi Şimdi Led TV ler çıktı LCD tv lerin modası geçti Buralarda LCD tv leri almayanı dövüyorlar şimdi Ama illede değişeceksen bende bir tanede 51 ekran tüplü var değişebiliriz yani:)

Aman patron led falan deme valla gelirler kapına ...:))

Ben hemen geliyorum 51 falan fark etmez hemen alayım..sakın kimseye söz vermeyin..:))

yanlız benim soru pek muhattap bulmamış..
kim zengin?...:))

Aman patron led falan deme valla gelirler kapına ...:))

Ben hemen geliyorum 51 falan fark etmez hemen alayım..sakın kimseye söz vermeyin..:))

yanlız benim soru pek muhattap bulmamış..
kim zengin?...:))

fft16_mf945032.Jpeg

Sorduğun soruya bak Devir Kimin devri ise zengin O.. Devir senin gibi Koministlerin olacak değilyaaa:)

Bu devran elbet bir gün dönecektir..güzel günler yakında...:))

Algı sıkıntımı mazur görün malum yaşlılık bu fotoğraftaki durumu pek anlayamadı ben..
o kırmızı başlıklı kız mı ben oluyorum yoksa o kalın bacaklı çıplak kadın mı...:)

bence her ikiside değil ne başımda kırmızı var nede bacaklarım bu kadar çirkin...:))

ben kızıl martıyım...:))
kominst olanından hemde...:))
yaşasın lcd vede led tv siz hayat...:))

Bu devirde zengin olmak istiyorsan Ya Çok açık olacaksın Yada Kapalı olacaksın :)) İşte ozaman Jeeeplere binersin

Üst Alt