sizi mezar kazıcılar sizi..:))

Hey ne oluyor orada?
kim gitmiş, kim kalmış, o niye küsmüş, öbürü niye anlamamış, o koca ağızlı gülen suratlar ne,
ne oluyor?
ben nerdeyim yoksa bu bu aman tanrım hayırrr...................

hepinizi seviyorum..
niye seviyorum bilmiyorum ama içimde bir sevgi silsilesi var sanırım bu öbür tarafı tarafsızca tarafından ayyyyyyy ne bilim işte ..
susun tamam burdayım işte...:)))...

Hey ne oluyor orada?
kim gitmiş, kim kalmış, o niye küsmüş, öbürü niye anlamamış, o koca ağızlı gülen suratlar ne,
ne oluyor?
ben nerdeyim yoksa bu bu aman tanrım hayırrr...................

hepinizi seviyorum..
niye seviyorum bilmiyorum ama içimde bir sevgi silsilesi var sanırım bu öbür tarafı tarafsızca tarafından ayyyyyyy ne bilim işte ..
susun tamam burdayım işte...:)))...

Günaydınlar,hoşgeldin güzel dost..:)
Herzamanki süpermeydan halleri işte..:)

Supermeydan dedikoduları bitermi hiç..:)

-miş..
-mış..
-muş..:)

Kulaktan kulağada revaçta ama ..:)

rica ederim en önEmli şeyi unutmayınız sayın admine hanım

"BİZ
SADECE O VE BEN
ARTIK KISA CÜMLELER KULLANIYORUM HATTA YAZMIYORUM ÇÜNKÜ KONUŞMAYI ÖĞRENDİM" daha çoğaltayım mı..:)))))))))))))))))))))))))

çok seviyorum yahu bu Süpermeydan polemiklerini iyi ki ölmemişim ..:))))
....:))))

Yok sen konuş sen hiç susma Allah uzun uzun ömürler versin yavru sana..:)
Çenene kuvvet..:)

85291010505899182141000.jpg

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

organizasyon başı Bursalı...

Vallah ben değilem....Kedidir o kedi....Bir gün " KOCA KOCA Taşlar " tepemize düşecek dediydim....Hem öyle bedava mezar nerede...??? Varsa söyle de naklimizi oraya yaptıralım...:)))

Sağlıcakla kalınız...

Bursadayım Bursalı..:))
Bu işi senin yaptığını ve beni kimsesizler mezarına nakletme planları duymadım sanma..hain kurt..:)))

B

bursali68

Ziyaretci
Bu işi senin yaptığını ve beni kimsesizler mezarına nakletme planları duymadım sanma..hain kurt..:)))

Merhaba,

Ben de diyordum Bursa niye bu kadar karıştı son bir kaç gündür...:)))

Boşver sen her duyduğuna inanma veya " duy da inanma "....Ancak yine de Bursa'da , Hamitler çok düzenli ve havadar olmasından dolayı iyi bir seçenektir diye düşünüyorum...:))) Orada da boş yer yokmuş , biraz daha bekleyeceksin bu durumda...:)))

" Hain Kurt " demekle ne mesaj vermek istiyorsun..." Eski kulağı kesiklerden " mi demek istiyorsun...:))) Kim korkar hain kuttan değil mi ama...Bak , korkulacak bir yanımız yokmuş...:)))

Üst Alt