Sizce Hyundai i30 mu, Volkswagen Golf mü alınır?

Hyundai i30 mu?, Volkswagen Golf mü?

• Kullanılan toplam oy
    4

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Hyundai i30 ve VW golf kendi sınıflarında kaliteleri ve şıklıklarıyla birbirleriyle yarışan araçlar. Hyundai i30 ile modelinin fiyatı ile vw golf fiyatının arasında yaklaşık 8-10 bin tl fiyat farkı var. golf almak için bu farkı ödemek değer mi ?

NissaN

Acemi
Üye
Kesinlikle vw golf diyorum. Golfun sadece VW marka güveni ve ikinci el değeri bile alınması için yeterli durumdur. Yakıt tüketim değerlerinde golf çok daha üstündür.

i30 tasarım ve donanım olarak güzel ancak teknik açıdan bence golf ayarında değil.

hyundai

Acemi
Üye
Bana göre de golf hiçbir açıdan i30 ayarında bir araç değil düşünüyorum üstün bir yönünü bulmaya çalışıyorum ama yok, bence i30 her yönden üstün ve daha ağır basıyor. 4 tam bağımsız süspansiyon bile sadece i30 tercih nedenidir.

Dizel olanları karşılaştırırsak güç ve tork değerleri olarak i30'un daha üstün olduğunu açık seçik görebiliriz.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Sen önce bi volkswagen serisi bi araba kullan sonra yorum yap birader belliki dünyadan muafsın... Saygılar...

M

MURAT

Ziyaretci
Bu gün itibariyle kalitesi, güvenliği, 2. Eli, tasarımı, donanımı, servis kalitesi ve servis ağı TABİKİ İ30 CRDİ ELİT hele hele sorunsuz dizel otomatik arıyorsanız biçilmiş kaftan. Herkeze hakkında hayirlisini nasip etsin yüce mevlam.

T

Tarık

Ziyaretci
Bende golf 6 var dizel aq onun hemen sattım i30 aldım adamlar yapmış. Valla bi daha Wolswagen passat dışında arabasını almam

Üst Alt