• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Sizce En iyi Forum Hangisi?

Sizce En iyi Forum portal hangisi?

• vBulletin

Kullanılan: 51 76.1%
  • wb board

Kullanılan: 3 4.5%
  • PhpBB

Kullanılan: 6 9.0%
  • invision Power Board

Kullanılan: 2 3.0%
  • SMF

Kullanılan: 5 7.5%
  • xenforo

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Forum siteleri için en iyi,en kullanışlı,en güvenli yani kısaca En iyi Forum Portalini seciyoruz

musab

Acemi
Üye
vebbulletin daha profesyonel ama phpbb daha pratik...

RECEP

Acemi
Üye
Walla bircogunu denedim, phpbb bu ise girmeden uzun sure aryıpta bulamadıgım bir forum script i idi, inanamassınız, isi bilmedigim ilk basladıgım sıralarda, bole beles yada paralı hazır forum scriptlerin haberinden bir haberdim.
Phpbb denedim, Hos beles, guvenli mi bilmiyorum, ama emek.
ipb denedim, smf denedim, vb denedim ve daha bir cok denedim, walla en guvenli olanının vb oldugunu soluyorlar, butun buyuk forum portalları vb ile kuruluyor.
karar sizin

uzi

Acemi
Üye
Valla bu konuyu en bilenin YukseLL Bey olması gerekir , tanıdğımdan beri forum yenileyip duruyor :)
Bakalım bundan sonrsı gelecek mi , yoksa en sonunda karar kılacak mı :)

Kullandığım kadarıyla , kullanış kolaylığı başta olmak üzere en iyi forum vBulletin. Zaten Recep'in de söylediği gibi büyük forum portallarının geneli vBulletin'i kullanıyor ...

HunTurk

Acemi
Üye
En iyisi ve en güvenli olanı vb..Ekstradan portal olarak en iyi portal php-nuke en güvenlisi Ldu

Ragiax

Acemi
Üye
vBulletin ama diğer anketteki diğer forum scriptlerini yabana atmamak lazım. Özellikle İnvision'u...

Ersinsoft

Acemi
Üye
vbulletın
ama yakında bende yapcam herkes onu kullancak aha da gorurusunuz:)

Baris

Acemi
Üye
Bu vb Profesyonel İşi Sende Bir profesyonel olarak sana yakışıyor Ömer Abi ;)

PaSa

Acemi
Üye
bence vbulletin ve phpbb arasında kararsızım ikisininde birbirine göre üstünlükleri var bence ikiside kaliteli ve iyi

Dr_Max

Acemi
Uzaklaştırıldı
HunTürk' Alıntı:
En iyisi ve en güvenli olanı vb..Ekstradan portal olarak en iyi portal php-nuke en güvenlisi Ldu
php-nuke de coike acigi var bende kullaniyorum ama yapdıgım tek sey admin.php ismini değişdirdim yani siteye saldırı olsa bi,le admin.php bulamiyinca bise olmuyor :))

RdR

Acemi
Üye
Ben vbulettin hiç kullanmadım ama kulanıcı için içerik zengini bence en güzel forum Smf Listede yok ama ben yine sölemek istedim

hack_mur

Acemi
Üye
eğer şıklarda SMF olsa İdi SMF derdim ama yok bence SMF En Profesiional Forum Portalı Güvenlik Kolaylık Tasarım :D

ama SMF ninde en kötü özelliği google in indexlememesiydi ama artık onada smfseo yu çıkartarak çözümü buldular gerçi tam beni smf forum dan vb foruma geçtiğim güne denk geldi ama :D

,neyse artık VB deyim Mutluyum :D

Üst Alt