Sizce Atatürke benziyormu?

Aynen venharcım hepsi.Hiçbirine laf ettirmem.Onların kazandığı vatanın böyle mahfolması gücüme gidiyor :(
Onlar sayesinde rahatız böyle.Bölünmeyelim bir olalım.İzin vermeyelim

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Size sev diyen yok sevgili venhar, yaptıklarından ötürü Atatürk'e saygı duy yeter... Bırak da sevme şerefi sevebilenlere kalsın.

Sevgili adminim , saygı ve o sevme şerefi bana da ait ama ben sadece baskıdan yana değilim yani bırakalım kişi istediği kadar sevsin ve saysın dimi ama :)

Venhar

Aynen venharcım hepsi.Hiçbirine laf ettirmem.Onların kazandığı vatanın böyle mahfolması gücüme gidiyor :(
Onlar sayesinde rahatız böyle.Bölünmeyelim bir olalım.İzin vermeyelim

Kız yeter ki sen iste hadi ya bismillah rotamız nereye de bakem :)

Sevgili adminim , saygı ve o sevme şerefi bana da ait ama ben sadece baskıdan yana değilim yani bırakalım kişi istediği kadar sevsin ve saysın dimi ama :)
Sevip sevmemek te tabiki özgürsünüz
Ama bana sorarsan Şehit olan ,Gazi olan Mehmetçiği severken Onların Komutanını ayırmak olmaz , Şunu unutmayalım Baş'sız toplumun koyun sürüsünden farkı yoktur..

Venhar

Valla rota belli.Ülke cephede kuruldu masa başında gidiyor.

O zaman bir fırsat verelim o masa başındakilerine baktık olmuyor o zaman istediğin yere istediğin şekilde rotamızı çizeriz...
Ama önce elimizdeki beyaz bayrağın rengini değiştirelim ve başka savaşlar açalım anladın sen onu kuzum
amanınnnn konu değişti yüksel abi sayfadan kovalamadan çıkalım burdan ne dersin :)

O zaman bir fırsat verelim o masa başındakilerine baktık olmuyor o zaman istediğin yere istediğin şekilde rotamızı çizeriz...
Ama önce elimizdeki beyaz bayrağın rengini değiştirelim ve başka savaşlar açalım anladın sen onu kuzum
amanınnnn konu değişti yüksel abi sayfadan kovalamadan çıkalım burdan ne dersin :)
Fırsat onların elinde.Memleketi satmaları için zaten herşey ellerinde.Buna niye izin verelim ayol.

Venhar

Sevip sevmemek te tabiki özgürsünüz
Ama bana sorarsan Şehit olan ,Gazi Mehmetçiği severken Onların Komutanını ayırmak olmaz , Şunu unutmayalım Baş'sız toplumun koyun sürüsünden farkı yoktur..

Aynen katılıyorum .. .
bu arada sadece komutanı değil komutanları ve sivil halkıda unutmayalım...
dualarımızda hepisine yer verelim ...hak ettikleri kadar onları sevelim ...
çünkü fazla sevgi sevdiğimiz kişiye zarar veriyorsa ve kşiyi incitiyorsa sevginin bölünmesine neden oluyorsa pek bir anlamı kalmıyor...

Venhar

Fırsat onların elinde.Memleketi satmaları için zaten herşey ellerinde.Buna niye izin verelim ayol.

Yahu bir kerede benim düşüncelerime tmm de bak ben senin yazdıklarına olumlu cvp yazdım hani bölünmeden yana değildin sen offff offf

Üst Alt