• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Sizce Aşk Nedir?

• Konbuyu başlatan Nil@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 38
  • Görüntüleme 21K

Okunuyor :
Sizce Aşk Nedir?

İnci

Kıdemli
Üye
Aşk

Bir gün Mecnun çölde Leyla'yı düşünerek gezerken namaz kılan bır faninin önünden geçer... Namazı bitirdikten sonra fani:
Ey Mecnun beni görmüyor musun da namaz kılarken önümden geçiyorsun? Mecnun: Ey fani ben Leyla'yı düşünürken Seni görmedim,
Sen Mevla'yı düşünürken beni nasıl gördün..?

atom

Tecrübeli
Üye
cahilken yaşanır.
"çok istemek" de denilebilir.
genelde daha iyi bir seçenek çıktığında,eski istenilene karşı olan isteklilik derecesini düşürür.
aşk;vardığı son yer sex,sex in vardığı son yer nirvana.

ocean49

Acemi
Üye
Bence aşkI yaşamk kişinden kişiye farklıdır ister en güzel mutlu anınız olsun isterse en kötü, o aklınızdan çıkmıyorsa senden uzakta olduğunda ondan haber alamadığınızda acaba o iyimi açmı tokmu ve kötü birşey olmaması için Allaha dua etmektir .birgün ayrılsan bile onu bir başkasıyla düşünmek yiyip bitirsede sizi onun değerini bilip onu sizden çok seven mutlu edebilecek biriyle evlenmesi dilemektir.

tarikkuscu

Acemi
Üye
AŞK bende zor olandır.. Zorun üzerine gitmekdir.Hiç birşeyin basit olmadığı zor olandır aşk Zorlukları yenebiliyorsanız sabredebiliyorsanız gerekirse görüşemiyorsanız konusamıyorsanız ama hep kadınım erkeğim diyebiliyorsanız işte budur AŞK...

İ

İNCİ

Ziyaretci
Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasırdır, ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın.
Her iki yolda da tek bir gerçek olacak; CANIN ÇOK AMA ÇOK ACIYACAK!

Diyerek anlatmış Mevlana aşkı.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

İnsanı içmeden sarhoş eden , varlığı ile yokluğu arasında uçurumlar olan garip bir şeydir...

Sağlıcakla kalınız...

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt