• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Sizce Aşk Nedir?

• Konbuyu başlatan Nil@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 38
  • Görüntüleme 21K

Okunuyor :
Sizce Aşk Nedir?

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Cevap: Aşk..

Aşk bu ne yol dinler , ne okyanuslar
Ne uzaklık kar eder, ne yıllar
Ne yasak dinler, ne ayıp
Aşktır var olan ruhlarda
Ama benliğini bazen var eder bazen kayıp....

yavuz34

Tecrübeli
Üye
Cevap: Aşk ?

Ona Eşkiyada deriz HARAMİDE. Yada BAĞDAT HIRSIZI.Ama bu Harami KIRK HARAMİDİR. Yani Ali babanın Haramisidir. Mağarasında Ganimetleri saklıdır. Mağaranın kapısını ancak Ali baba açar. AÇIL SUSAM AÇIL der açılır:)Suskunluğunda Mağaranın içinde fermantasyon vardır.Değil Üzüm suları normal sular dahi şarap olurlar.Konuştuğunda Yani aşkını söylediğinde Bu seferde REDDE uğrayacak ve başlayacak:Baba ben dervişmiyem: Hırkamı giymişmiyem. Ben sevdim eller aldı. Niye ben ölmüşmüyem.Yazarsa Ferhat ile Şirinler,Layla ile Mecnunlar,Kerem ile Aslılar daha neler neler ama söylemeyeyim.Sevmek içindeki hazinenin ışığının herhangi bir şeye yansımasıdır.İçersi kanamaya başlar.İçerden işte akan kan aşığı necasetten temizler.Manevi cüzzamlar iyileşir her şey pürü pak olur.Selamlar.

ResuLL

Tecrübeli
Üye
Cevap: Aşk ?

Canım burda eşkıyanın aşkından bahsediliyor.
Uyumayalım lütfen....:angry:
canım napalım alıstım senın cımbızla benı uyandırmana boyle net !! konusunca sasırdım bırden naparsın ...:freakedout:
sende gel benım gıbı kal uykusuzda anla bakalım anlayabılıyorsan

--------Yeni Postalandı 06:33 PM ---------- Önce gonderilen mesaj at 06:31 PM ----------

Ben birşey demedim...birileri demiş...ben de siz bu duruma ne dersniz,diye bir sorayım dedim...:)
bırılerı ne demıs kıme demıs nasıl ve nerede demıs buda onemlı bence ama oyle bı cagrısım yapmıs kı cumle sankı tam bı devrımcı !! anlayıslı adaletlı haktan yana neye baskaldırdıgını bılen ..
yada bu cumleyı soyle duzeltelım askına eskıya olan bırı dıye baslasın ;

İnci

Kıdemli
Üye
Aşk nedir?

Marcel Proust aşk karşımızdaki insana sevgimizin çarpıp geri dönmesidir, demiş.
Aşkın bu tanımına siz katılırmısınız? Aşk aslında kendi içimizde midir?

'Sevdiğimiz zaman, aşk o kadar büyüktür ki bir bütün olarak içimize sığmaz; sevdiğimiz insana doğru yayılır,
onda kendisini durduran, başlangıç noktasına geri dönmeye zorlayan bir yüzey bulur;
işte karşımızdakinin hisleri dediğimiz şey,
kendi sevgimizin çarpıp geri dönüşüdür.
Bizi gidişten daha fazla etkilemesinin sebebiyse,
kendimizden çıktığını fark etmeyişimizdir.''

Marcel Proust

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Aşk nedir?
aşkın tarifini yapmak hem çok kolay hemde çok zordur
eğer mutluysan sevdiğin kşi yanındaysa
yazacak o kadar güzel şeyler vardır ki
ama bunun tam tersi
sevdiğin kşiyi kaybetmişsen
aşkın tarifini sadece gözlerden akmadan donan gözyaşları en iyi anlatır onlara sormak lazım

Mahser

Acemi
Üye
Ask

Yok öyle birşey herşey çıkar amaçlı belirli vaadler üzerine kurulmuş yalanların yazılmış ve yaşanmaya çalışılmasıdır aşk

az karışık oldu ama aşka falan inanmadığımdandır :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt