Siyaset Bölümü kapatılmıştır

Tebrik ederim sizi gercekten, Ben konuyu okurken bir üyenin yazisini okuyunca Allah Allah dedim kimse bu üyenin adini ajan diye zikretmedi hemen ben degilim diye dalmis konuya, diyerek aklima bir söz geldi ; YARASI olan GOCUNUR...! diye ama hemen sizin yazinizi okuyunca birine isim zikretmeden cevap anca böyle verilir dedim...:eek:k::eek:k::eek:k:


Benim suan forum olarak tek yazdigim yer burasi... binlerce forum var , hangisine üye olursam kapida karsilayacaklarini biliyorum sadece beni degil yeni üyeleri hep el üstünde tutar forumlar.... Ama ben buradayim, zaten Bu tür ahlak yoksunu kisiler bana su foruma gel dediklerinde ilk i$im Direk Yüksell e pm le bildiriyorum, Dejavu iken iki defa pm attim... Dikkat edin buraya bazilarinin üye olu$u , gercek üyelik degil , diger üyeleri forumlarina davet etmek , calmak , ayartmak diye...

Zaten bu tipler kime gönderecegini biliyor,


Demekki birileri Atatürk ün resmini ismini kullanmakla Dini Peygamberi kullanmakla , Ne Atatürkcü nede iyi bir müslüman nede ADAM olunuyor...Ben buradayim.......


Ha ayrica bir uyari birileri ile irtibati koparmak istemeyenler , neden E-mail lerini birbirine vermezde illâ ba$ka forumlarin linklerini vererek orada bulu$alim derler..:Winlk_Tongue:

Herkesi kendin gibi sanma demiştim sana daha önce değil mi ? :)
önce lafa bakıyorum sonra yazana bakıyorum ve gülüyorum
Bir kaç mesaj önce çok naziktin noldu birdenbire ???
senden özür dilediğimi mi sandın.Senin gibiler yüzünden BEN bu foruma girmiyorum artık .
biriktir bakalım senin besinin kavga kokusunu aldın hemen naziklik kayboldu .
Ayrıca adam değilsek bile ç.ok şükür ki seni örnek almıyoruz :)
 
Son düzenleme:
ben sadece sana $unu sordum, irtibatini koparmak istemediklerine neden E-mail adresini vermiyorsun da baska bir sitenin adresini veriyorsun...?

Millete sürekli adamliktan , dürüstlükten bahseden sen degilmiydin..? Buradan üye kapma gayretlerini ne ile izah edeceksin...?
 
2sene önce foruma girmişim ne amaçla girdiğimi ne amaçla kaldığımı ne amaçla davet ettigimi bilmesi gereken kisiler biliyor senin sormana mana veremedim yoksa kıskandın mı diyeceğim ama sanane desem amacına ulaşmış mı olursun yoksa hevesin kursağında mı kalir bilemedim ben :)
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Bahar geldi arkadaşlar hertaraf mis gibi nergiz kokmaya başladı
çiçekler tomurcuklandı yaşasın yaşasın
Bide şu zamlar olmasaydı çok daha iyi olacaktı emme ne yapalım alıştık artık :)
yorum çok mu alakasız oldu
sanırım öyle oldu :)
 
Bahar geldi arkadaşlar hertaraf mis gibi nergiz kokmaya başladı
çiçekler tomurcuklandı yaşasın yaşasın
Bide şu zamlar olmasaydı çok daha iyi olacaktı emme ne yapalım alıştık artık :)
yorum çok mu alakasız oldu
sanırım öyle oldu :)

Bu başlık altındaki o kadar negatif,alakasız yorumdan sonra senin yorumun hiçte alakasız değil canım merak etme..:)

Venharında dediği gibi bahar geldi arkadaşlar,havalar ısınıyor şu forumdaki havalarda ısınsa artık çok iyi olucak.:)
 
Maşallah millet alınan karara neyin sebep olduğunu kavramak için değilde sorgulamak ve hesap sormak için sıraya girmiş..Yüksell admini iyi tanırım verdiği kararları düşünerek verir ve ardına bakmayı sevmez bu sayede Supermeydan sosyal medya ve sayısı hızla azalan genel içerikli forum sitelerinin her zaman seviye olarak üzerinde yer edinmiştir kendine..kimse alınan kararı sorgulamasın hiç bir site üzerinde bu denli hoşgorüyü ve rengi bir arada bulamazsınız..

Sitenin durumu konusunda Yüksel admin son derece haklıdır azcık ucundan olsada bu işlere bulaşmış birisi olarak sitenin uğradığı hit kaybı üyelerin hoşgörüsüzlüğü ve pervasızlığından kaynaklanmaktadır siyasi konuların tartışma ve hakaret seviyelerinde gözle görülür artış vardır bu hızla artan ivmelenme sitenin hit seviyesinden tutunda orjinal konuları açacak olan arkadaşların isteklerini törpülemektedir..Bu konuyu biraz genişletirsek gereksiz tartışmalar,haber sitelerindeki kırpıntı ve artık haberleri noktasına virgülüne dokunmadan buraya taşıyıp post kasan arkadaşlar yüzünden bir çok üye orjinal konuları paylaşmak açısından isteksiz kalıyorlar..

Bilhassa sözümü esirgemeyen birisi olarak açık konuşayım mesela mopsy arkadaşımız ne kadar gereksiz konu veya haber artığı konu varsa orjinal adreslerinden alıp burada paylaşmakta bu açılan konuların siteye faydası olmadığı gibi alıntı yapılan sitelere bir nevi Backlink hizmeti veriyormuş hissi uyandırıyor bende..

Komando nickli üye siz deyin mikser ben diyeyim mutfak robotu veya blender çok fonksiyonel bir arkadaşımız çırpıyor,doğruyor,karıştırıyor,bulandırıyor her işi hünerle sergiliyor..

Bu ismini bahşettiğim arkadaşlar sakın gücenmesin veya tartışmanın içine çekmesinler bu söylediklerime dahil edebileceğim başka isimlerde var bir genelleme olarak düşünün..

Bu siteye 2006 yılının sonlarında üye oldum ve o zamanlar alexa sıralamasından tutunda pagerank değerine kadar çok yukarıdaydı şimdilerde düşüş gözlemlemekteyim bu hale getiren yine bizleriz Facebook veya Tweeter gibi sosyal medya çöplüklerinde özgün konular paylaşan arkadaşların aynı ilgiyi göstermesi gerekir bir zamanlar Süpermeydan güncel,orjinal ve özgün içeriğiyle sosyal medyanında forum sitelerininde alıntı yapma konusunda ilk durağıydı..

Siyasi tartışmaların yerine aynı ilgiyi özgün içeriklere gösterebilirseniz eski havayı yakalamak mümkün az sayıda olsada bu tarz güzel paylaşımlarda bulunmayanlarda yok değil..

Bu yazdıklarım çok fazla online olmama rağmen sitenin profilini dışarıdan göründüğü şekliyle yorumlamak gibi algılayabilirsiniz zira online olmamın nedenlerinden birisi son zamanlardaki içeriklerin dikkat çekici olmaması olarakta yorumlanabilir..
 
Bay X .. Önce Admin Yüksell dogru karar verdi diyerek yaklasik 2 ay dir ugramadigin foruma hemen tartismayi haber alip konuya girisin bile Mikserlik KIYIM dograma olayinda ne kadar masum olusunu gösteriyor...

Sayin Yüksell in aldigi bu karari kim yanlis diye lanse etti ben görmedim...? Kararin gerekcesinide elestiren yok... Sadece forum icin iyimi olur yada olmazi yazanlar kendince fikirlerini yazdi...

Venhar ile Dogangünes bir sekilde tansiyonu düsürmüsken ,simdi gelip isimler yazip cevap hakki doguracak bir yazi yazmanin Forum literatüründe ismi nedir...?

Ben söyleyeyim, bu tartisma bitmesin hatta konuya dahil olanlar agiz - burun birbirine girsin...

Dejavu nici ile yazarken biride sendin sen ve birkac kisi daha sizin düsündügünüz gibi düsünmeyen yazmayan kisilere birlik olup linc girisimini baslatip bir sekilde organize provake yi baslatip o istemediginiz kisiyi bir sekilde forumdan attirana kadar üzerine giden...

ASIL kiyim makinalari sizdiniz... Istersen söyle gecmiste forumdan atilanlara ve bu atilan kisilere neler yazarak provake ettiginize dönüp bir bakin hele...

Ben Sana bu forumda bir kelime bile olsa yazmayacagim demistim lakin yine birileri acilen haber verdiki yetis KOMANDO yine tartismanin icine cektik linc basladi diye nerede ise 2 ay sonra gelip hemen daldin konuya...

Seni bilen biliyor.... Ve bundan sonra benle bire bir polemige girecek bir kelime dahi yazma bana... Ismimi bilerek kullandigini burada bircok kisi biliyor... Sana yazmayan birine sende yazma...git baska biri ile dala$ ama benle degil...

son defa yaziyorum sana cevap yazmayacagim ... Bana yönelik bir kelime dahi yazma...
 
Foruma siyaset bölümünü açarken amacımız, Herkesin kurallar çerçevesinde hakaret etmeden fikirlerini yazabilecek , seviyeli bir tartışma ortamı oluşturmak idi.
Geçmiş 5 yıl bize şunu gösterdi ki biz tartışmayı bilmiyoruz,

Yeni aldığım bir karar ile supermeydan forum da siyaset bölümünü kapatıyorum, Serbest kürsü ve vip salonu gibi diğer tartışma bolumlerinide bu bölüme siyasi konular açılmaması için konu başlıklarını moderatör onaylı hale getirdim.
Uyelerimizden siyaset ile ilgili konu açmamalarını rica ediyorum. Bu tip konular onaylanmayacak ,silinecektir.

Konumuz bu idi....... Ben Bu kararin artik suandan itibaren yüzde 1 milyon üyelerin iyiligi icin oldugunu görüyorum

Hayirli olsun Forumumuz icin Sayin YÜKSELL
 
Bahar geldi arkadaşlar hertaraf mis gibi nergiz kokmaya başladı
çiçekler tomurcuklandı yaşasın yaşasın
Bide şu zamlar olmasaydı çok daha iyi olacaktı emme ne yapalım alıştık artık :)
yorum çok mu alakasız oldu
sanırım öyle oldu :)

Sayin Venhar bizim buralar Almanya KI$ görmedi bu yil ama malesef baharida göremedik daha... günde 3 mevsim yasiyoruz tabiri caizse... Biraz bu taraflara yollasanizda su bahari bizde görsek
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
konuşma, konuşturma, uyut ve yönet! tipik faşizm sanırım bu forum hoş olmayan geleceğe pupa yelken yol alıyor!
 
Üst Alt