• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Duyuru Siyaset Bölümü kapatılmıştır

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
uuuwwww neler olmuş neler..
Sonuç ne şimdi kapandımı bu bölüm? diye yazıp sonra gidip kontrol edeceğim bakalım duruyormu yerinde..:)))
O zaman tansiyonu düşürmek adına bu şekilde bir karar almak zorundaydım. Biraz şaka yollu ,inceden iğneleyici eleştiri ve yorumlara siyaside olsa izin veriyoruz.. cancazım:))
Sen kafana göre takılabilirsin:)) Çünkü senin yazıların kimseye batmıyor..

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

sayın güney seviliyorsunuz lafda değil icraattada negüzel. sizin forumda etkin olmanızı sağlayacak tüm önlemler alınıyor :))) umarım karşılığını tarafsız yorumlarınızla gösterirsiniz :pP

Guney

Kıdemli
Üye
O zaman tansiyonu düşürmek adına bu şekilde bir karar almak zorundaydım. Biraz şaka yollu ,inceden iğneleyici eleştiri ve yorumlara siyaside olsa izin veriyoruz.. cancazım:))
Teşekkür ederim sevgili adminimmmm..:))
Siyaset olmadan olmuyor bende biliyorsun. Seviyorum seniiiii.. valla siyaseten söylemedim bunu..:))

Guney

Kıdemli
Üye
selam ederim;

sayın güney seviliyorsunuz lafda değil icraattada negüzel. sizin forumda etkin olmanızı sağlayacak tüm önlemler alınıyor :))) umarım karşılığını tarafsız yorumlarınızla gösterirsiniz :pP
Sevildiğimi bilsem de bunun dolaylı ifadesi çok güzel evet..:))

Ben tarafım sevgili arkadaşım o yüzden tarafsız olamayacağım ama en azından objektif olacağıma dair sözüm olsun sana..:))

tansxx

Kıdemli
Üye
Sevildiğimi bilsem de bunun dolaylı ifadesi çok güzel evet..:))

Ben tarafım sevgili arkadaşım o yüzden tarafsız olamayacağım ama en azından objektif olacağıma dair sözüm olsun sana..:))

selam ederim;

edindiğiniz bütün görüşleri bir kenara bırakıp konulara dışarıdan bakabilmek, hiç kimse gibi, bakalım taraf olup olaylara objektif bakılabiliyormu, şaşırtın beni:)

Guney

Kıdemli
Üye
selam ederim;

edindiğiniz bütün görüşleri bir kenara bırakıp konulara dışarıdan bakabilmek, hiç kimse gibi, bakalım taraf olup olaylara objektif bakılabiliyormu, şaşırtın beni:)
Oooo hiç bir kenara bırakılır mı ,önemli olan almış olduğun siyasi terbiyeden hareketle inaçlara,görüşlere ve bunları besleyen bakış açılarına doğru bakmak.
Doğru ve objektif olmak taraf tutmamak anl***** gelmez sevgili arkadaşım önemli olan sahip olduğun bilgi birikiminin derinliği ve bunu sunuş şeklindir.

Ayrıca bu meydan da daha çok şaşıracaksın buna emin ol..:))

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

sayın YukseLL, düşünce ve kararlarınızı çok beğeniyorum. doğruyu yapmak için elinizi taşın altına koymanız YANLIŞ'ı kahrediyor. karşılığını elbet alacaksınız ulu Allah hesapları görendir. bu yıl barış yılı olacak düşünce ve fikirler öne cıkacak. magazin spor ve siyaset tartışmaları ortadan kalkacaktır. fikir adamları önem kazanacaktır.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
selam ederim;

sayın YukseLL, düşünce ve kararlarınızı çok beğeniyorum. doğruyu yapmak için elinizi taşın altına koymanız YANLIŞ'ı kahrediyor. karşılığını elbet alacaksınız ulu Allah hesapları görendir. bu yıl barış yılı olacak düşünce ve fikirler öne cıkacak. magazin spor ve siyaset tartışmaları ortadan kalkacaktır. fikir adamları önem kazanacaktır.
Her ne kadar bazı yorum ve görüşlerinize katılmasam da Tartışma uslubu olarak sizide takdir ediyorum sevgili tansxx..

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

yorum ve fikirler kişiler göre değişir. elbette katılmak katılmamak doğaldır. ama insana yakışan tartışma uslubu evrenseldir. herkesime hitap eder. bu saygı uyandırır. sebebi insana gösterilen değerin icraata dökülmesidir. ne kolay ve üstün bir anlayış değilmi? bu bizim meleklerimizden ilk öğrendiğimiz şey olmuşturki huzurunuzda onlara teşekkürü borç bilirim.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
9 yıldır kısır tartışmalar yüzünden zaman zaman bazı üyeleri de uyararak darıltmak zorunda kaldığımız Siyaset meydanı forumu içindeki tüm mesajlarla birlikte geri gelmemek üzere silinmiştir.

Artık supermeydan forum da siyasi mesajlara izin verilmeyecektir. Tesekkürler...

atmaca34

Kıdemli
Üye
Iyi bir karar olmamış 😞

Sebepler HAKLI olsada karar doğru değil.

Z

Ziyaretçi

Ziyaretci
Türkiye’de erişim engelli internet sitesi sayısı 6 bini geçti. Sadece son dört ayda Türkiye’den erişimi engellenen web sitesi sayısı 3 bine yakın. Bu sayısal rakamlar ortadayken site sahibinin, siyaset bölümünü kapatıyor diye iktidar yandaşı gibi lanse edilmesi çok saçma olmuş. Ne yapsın yani adam siz özgürce siyaset meydanında hakaret edin diye kaç yıllık emeğini çöpe mi atsın? Yüksel admin o bölümü tamamen kaldırmakla en doğrusunu yapmış. Hatırlarsanız Mehmet Baransu diye bir gazeteci bir internet sitesi açmıştı ertesi gün hemen kapattırmıştı hükümet. Ortada ne bir yasal belge,ne bir mahkeme kararı da yoktu tamamen keyfi bir kapatmaydı. 16 yaşında bir çocuğu bile hakaret etti diye hapse attırmaktan çekinmeyenler,bu forumda onlara hakaret edilse neler yapmazlar? Her yerde onlara tapan kişiler var telefonla şikayet etmeleri de çok zor olmaz. Bir de şu forumun ana sayfasının camiye çevrilmesi işine de bir çözüm bulsanız ne güzel olurdu. Cuma namazları artık forumlarda da kılınmaya başlandı ve forum camiye döndü. Cuma hutbeleri, cuma kutlamaları v.s. Din bölümüne eklenen yorumlar ana sayfaya düşmese keşke. Din konularını okumak isteyenler zaten o bölüme kolayca ulaşabilirler diye düşünüyorum. Dinin siyasete, ticarete alet edilmesi ve hayatın içinde varolan her şeyin içine sokulmasından gına geldi artık.

Üst Alt