• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Duyuru Siyaset Bölümü kapatılmıştır

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
bu karar; mahalle baskısının site baskı ve korkusunun yeni versiyonu sanki! yüksel bey bağışlasın...

Tunakan yapma kardes, bunun baski ile nasil bir alakasi var...!

Beni üzen Sayin Admin Yüksell in siyaset bölümünü kapattim konu basliginin devaminda yazilanlar konu ile alakali üyelerin yorumlari sadece konu ile ilgili iken, hatta bircok konuda tartistigimiz tntcool arkadasimiz ilk konuya yönelik mesaji yazan kisi bende onun yazisini ALINTI yaparak tntcool gibi düsündügümü yazdim...

Taki inci kullanici isimli üye gelip konuyu 1 yil gecmis ve kapanmis olayi acarak ortaligi karistirana kadar... Asil üzüldügüm nokta incinin ilk mesajinin altina bakarsaniz böyle alakasiz , olayi kisisellestiren, yine milleti birbirine düsürecek ( ki basardi ) mesajini BEĞENDİM butonunu TIK layan Yüksell , consume ve Bursali 68 isimlerini görmek oldu

Sayin Adminim Yüksell konu ile nasil bir alakasi var ki, begendiniz ? Daha garip olan tarafi siz tartisma oldugu icin siyaset bölümünü kapatirken inci yeni bir tartismanin fitilini hemde sizin Tartisma istemedigim icin siyaset bölümünü kapattim dediginiz konuda fitili atesleyip bu noktaya getirirken ,Begendim diyerek destek verdiniz..!

Ben tartismayi tekrar gündeme getirecek kaldigi yerden devam ettirecek ayni küfürleri Bursaliya geri yazarak yapacak olsaydim KOMANDO nici ile üye oldugumda Dejavu üyeligimin BAN i kalkmisti suan hala o üyelik acik ama ben bir defa bile olsun Dejavu ismi ile girip bir kelime bile yazmadim...

Redyellow ve Dejavu nun atilis sebebi verilen linklerde hala kayitli, bakin adminlere yada bursali ya en ufak bir küfür varmi..?

Komando nici ile üye oldugum andan suana kadar sorabilirsiniz sayin Yüksell e bu konu ile ilgili kendisini bir defa bile rahatsiz etmismiyim...?
Madur olan ben iken konuyu hicbir defa alenen gündeme getirmemisken yeni bir tartisma daha olmasin diye neden sürekli o konuyu deseleyip duruyorsunuz...

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
komando:

Şu açık görülmüştür ki bunu üzülerek yazıyorum "bazı yandaşlar" gruplaşmışlar, yandaşlarını korumak ve SENİ TAHRİK ETMEK İÇİN yazıyorlar.

Bu kadar çirkin, bu kadar seviyesiz, bu kadar ahlaksız bir sözü savunmalarına bakınca başka bir şey aklıma gelmiyor.

Dikkat et.

Redyelloe kardes bir ricam var, lütfen bu konu ile ilgili buraya bir kelime daha yazma, Ben Dejavu iken yazdin uzun bir süre forumdan uzak kaldin, simdi yine kendi dogrularini yine kendince yaziyorsun, Tabi yönetim kadrosunun kararini bilemeyiz ama korkuyorum ,olayi tenkid ettigini ben biliyorum ama birkac kisi KOMANDO yu savunuyorsun noktasindan bakip senin yine ayni nedenlerden dolayi forumdan uzak kalmana vesile olabilirler, bu beni bir defa üzdü yeterince lütfen bu konu ile ilgili daha fazla yazip forumdan uzaklasma olayi ile karsi karsiya kalma... Lütfen rica ediyorum , bu konu basligina o olayla ilgili bir kelime dahi yazma...Benim icin önemli degil banlanmak yada kalmak ama görünen o ki ayni akibet ikimiz icinde yine ayni...

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Konuya bakıyorum " SİYASET BÖLÜMÜ KAPATILMIŞTIR "....Yani konu " bursali68 ve KOMANDO namı diğer dejavu " DEĞİL...Siyaset bölümünü açan da ben değilim , kapatan da...!!! Kapanmasına neden olan konu veya olay nedir , uzun süredir konulara yazmadığımdan ve çok da dikkatli takip etmediğimden bilemiyorum açıkçası...Ancak sanırım ben değilim...

Ancak konuda adımın geçtiği yerlerde hala daha " hakaretlerin " havada uçuştuğunu görmek , gerçekten istenmeyen bir durum...Forumda hakaret ile ilgili madde " 10. madde " dir...Tekrar anımsayalım 10.maddeyi...:

10. Foruma kişisel problemler ve anlaşmazlıklar taşınamaz. Kullanıcıların birbirine karşı hertürlü (özel mesaj dahil) kişisel saldırılar yapmalarına izin verilemez.
Şu hakarettit bu küfürdür ayrımını bu maddeye göre nasıl yaparız...???

HER TÜRLÜ....!!!

Yani...:

- Bir üyeye HAYVAN der özür dilenmez ise bunun tanımı bu maddye göre KİŞİSEL SALDIRIDIR...

- Bir üyeye FORUM KABADAYISI deyip özür dilenmez ise bunun tanımı bu maddeye göre KİŞİSEL SALDIRIDIR...

- Bir üyeye ÇETE LİDERİ deyip özür dilenmez ise bunun tanımı bu maddye göre KİŞİSEL SALDIRIDIR...

- Bir üyeye FORUM MÜFTÜSÜ deyip özür dilenmez ise bunun tanımı bu maddeye göre KİŞİSEL SALDIRIDIR...

- Bir üye ve konu hakkında aynı düşünüyor diye üyelere SANAL MÜFTÜ ve ÇETESİ İŞ BAŞINDA deyip özür dilenmez ise bunun tanımı bu maddeye göre KİŞİSEL SALDIRIDIR...

Ve tüm bu geri dönülmemiş sözlerin karşılığı olarak bu KİŞİSEL SALDIRIYA maruz kalan biri de çıkar MALUM DEYİMİ kullandığında,bu maddeye göre bunun da tanımı KİŞİSEL SALDIRIDIR...

Haaa yok üsttekiler kişisel saldırıya girmez , alttaki kişisel saldırıya girer deniyor ise o zaman ben hani NEREDE yazıyor bu ayrım diye sormak durumunda kalırım...Bu karışıklıktan dolayı yönetime şu öneride bulunuyorum : LÜTFEN kişisel saldırı tanımını AÇINIZ...Ki bilinsin neler kişisel saldırı neler değil...

Örneğin hiç kimseye tek bir cümle ithamda bulunmadığım halde,maruz kaldığım şu SALDIRI neyin nesi...;

Bursali Sana karsilik veren forumda tutunamiyor ve sende bunu kullaniyorsun...

Milleti yanlis dini bilgilerle kafasini karistirmak icin adeta kelime altlarina fitne sokuyorsun...

5 vakit namazi 3 e düsürdün , her vakti 2 ser rekata indirdin, ugrasanlar forumdan gitti...

Devamı: http://www.supermeydan.net/forum/forum540/thread86692-2.html#ixzz1qw3EIiUn
Basit bir örnek buyrun düşünün...!!! Şimdi bu tür yaklaşımlar Kişisel Saldırı tanımına girer mi , girmez mi...???

Andimiz - Genclige hitabe ile istiklal marsi Bayrak , Suc isnadi ile tutuklamalar (Büyük ihtimalle Ergenekon ) , olmayan fedarasyon,din mezheb empozesi nin ne alakasi var...?

Neden sürekli toplumu ikiye ayirma fitnesi yaymakta Israrcisin..?

Konu Atatürk olur yada Atatürk ile ilgili birsey araya ayetleri peygamberi sokarsin Atatürkcü-dindar karsi karsiya gelir

Konu Andimiz yada genclige hitabe olur ,baska seyleri sokarsin araya .. yine millet ikiye ayrilsin yesin birbirini diye

Sen forumun fitnecibasisimisin..?

Devamı: http://www.supermeydan.net/forum/forum539/thread86330-8.html#ixzz1qw6dRRJn
Bir tane daha basit bir örnek buyrun düşünün,kendisine TEK BİR KELİME söz yokken...!!! Şimdi bu tür yaklaşımlar Kişisel Saldırı tanımına girer mi , girmez mi...???

Neden sürekli provoke ediyorsun ortaligi...? Neden sürekli Dindarlik ile Atatürkcülük arasina kalin bir cizgi cekip milleti ikiye ayirip birbirine düsürmeye calisiyorsun...
Bundan zevkmi aliyorsun...?

Allah in sözlerinin yazisi olan Kuran ve ayetlerle , bir insanin yazisi olan hitabedir,Andimizdir istiklal marsidir bu gibi seyleri sürekli Kiyasliyorsun...

Yeni trend galiba dindar rolünde dine vurmak..! bu olsa gerek.

Devamı: http://www.supermeydan.net/forum/forum359/thread86291-8.html#ixzz1qw8uimf5
Buyrun bir örnek daha...Kişisel Saldırı tanımına girer mi , girmez mi...Bu cümleleri söyleyen kişiye TEK KELİME söylenmediği halde...???

Yokkk bu anlam ile kapalı kalacak ise o zaman da İTHAM-RENCİDE ETME-ALAYA ALMA-KÜFÜR...Yani tümü Kişisel Saldırı sınıfına girer...Yada çok göreceli bir durum çıkar ortaya...Birilerine göre Kişisel Saldırı olan bir söz başka birilerine göre olmayabilir...Bu yönetim kanadında da ayrı düşünme ve kabule yol açabilir...

O zaman da böyle " Muğlak " açık olmayan tanımlamaların sonucu ya konu kilitleme ile sonuçlanır veya bölüm kapatma ile...Ki bu tarz yazımlar hangi konuda yapılırsa yapılsın,sonu kötüye gitmekte...Yine belirttiğim gibi bölümün kapanmasına neden olan olay veya konuyu bilmiyorum...

Son olarak söyleyebileceğim şudur ki , insanlar klevye başına oturduğunda kendini unutuyor...Dediklerini unutuyor...Söylediklerinin karşı tarafta nasıl anlaşılabileceğini düşünmüyor...Böyle de kötü gidişat olacağına bölüm kapatmak belki de doğru olandır...Herkes kendine bir çeki düzen verene dek en azından...

Sağlıcakla kalınız...

R

redyellow

Ziyaretci
Redyelloe kardes bir ricam var, lütfen bu konu ile ilgili buraya bir kelime daha yazma, Ben Dejavu iken yazdin uzun bir süre forumdan uzak kaldin, simdi yine kendi dogrularini yine kendince yaziyorsun, Tabi yönetim kadrosunun kararini bilemeyiz ama korkuyorum ,olayi tenkid ettigini ben biliyorum ama birkac kisi KOMANDO yu savunuyorsun noktasindan bakip senin yine ayni nedenlerden dolayi forumdan uzak kalmana vesile olabilirler, bu beni bir defa üzdü yeterince lütfen bu konu ile ilgili daha fazla yazip forumdan uzaklasma olayi ile karsi karsiya kalma... Lütfen rica ediyorum , bu konu basligina o olayla ilgili bir kelime dahi yazma...Benim icin önemli degil banlanmak yada kalmak ama görünen o ki ayni akibet ikimiz icinde yine ayni...
Hassasiyetini anlıyorum, teşekkür ederim, fakat ben doğru bildiğimi yazarım, ceza vs önemli değil, burası olmaz başka yerde görüşlerimi ifade ederim forum çok her yerde.

Burda yazdıklarımda hem kendime göre doğru bildiklerim hem de forumun iyiliği için.

Doğru gördüğümü yazayım takdir forum sahibine kalır, ister beğenir ister beğenmez.

Tekrar hassasiyetin için teşekkür ederim.

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
Bursali Bu baslik altina yazdigin yorumun cok azini okudum gerisini okumaya gerek duymadim, Bak senin yazdiklarinda benim yazdiklarimda dogrusu ile yanlisi ile bir sekilde geride kaldi, Verilen ceza az di yada coktu , adil idi yada degildi....

Sana tek sorum var, Sayin Admin YÜKSELL in actigi bu konuda yazilan ilk 6- 7 mewsaji oku , su yazdiklarininda benim yazdiklariminda konu ile alakasi varmi...? Simdi bende senin yazini alinti yaparak sende söyle yazdin böyle yazdin la devam edersem cok mu iyi olacak...
Evet senin Adin haberin olmadan bu konu basligi altinda yeterince gecti.. Peki buna sebebiyet veren kim...?

Üzerinden aylar gecmis bir olay hatta olaylar zincirini alip getirip konuya birakip cekilip giden ne sensin, ne benim ne redyellow nede Yüksell...

Defaaten konuyu kapatma gayretini güdüyorum birileri iki satirlada olsa sürekli konuyu SICAK tutmaya özen gösteriyor...

Bursali , Dejavu iken yada KOMANDO nici ile yeni üyelik aldigimda ister pm le ister mail ile sana bir kelime birsey yazdim mi...?

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Sn komando

Üzerinden aylar gecmis bir olay hatta olaylar zincirini alip getirip konuya birakip cekilip giden ne sensin, ne benim ne redyellow nede Yüksell...
böyle deyince bende özeleştri yaptım. mesajlarıma bir göz atayım dedim.

Devamı: http://www.supermeydan.net/forum/forum2/thread87355-3.html#ixzz1qzPMtfDB

bursalı68 nickli üye

Bundan böyle nerede hata yaparsanız aynen " hatalarınızı " yazacağımı biliniz...
Devamı: http://www.supermeydan.net/forum/forum388/thread68703.html#ixzz1qzPs5C3Y

demiş. sonrada zaten koptuk ama yinede söylenmeyecek şeyler söylendi.

bazu üyeler sistematik olarak linç girişimine bile girdi. Konunun içeriğini bilmeyenler okumadan infaz edenler bilirkişi kesildi. Polemikten haz almalar başladı. Küçük düşürmeye girişimler madara ettim lafları.

Gruplaşma varsa gelsinler o zaman bu konu üzerine konuşalım. Sonrada kapatalım.

Forum birilerini küçük düşürmek yada gömmek amaçlı kullanılıyorsa veya küfür edilme gibi bir durum söz konusuysa herkes kartlarını ortaya koysun. Var olan oynasın. Olmayan çekilsin felan.

Buda benimle alakalı bir diğeri

http://www.supermeydan.net/forum/forum112/thread78381.html

İşte bir üyeyi hebberaber haksız şekilde gömmeye çalışmak hatta aaa madara ettim yada madar oldu gibi sevinç gösterileri

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
Sn komando

Devamı: http://www.supermeydan.net/forum/forum388/thread68703.html#ixzz1qzPs5C3Y

demiş. sonrada zaten koptuk ama yinede söylenmeyecek şeyler söylendi.

bazu üyeler sistematik olarak linç girişimine bile girdi. Konunun içeriğini bilmeyenler okumadan infaz edenler bilirkişi kesildi. Polemikten haz almalar başladı. Küçük düşürmeye girişimler madara ettim lafları.

Gruplaşma varsa gelsinler o zaman bu konu üzerine konuşalım. Sonrada kapatalım.

Forum birilerini küçük düşürmek yada gömmek amaçlı kullanılıyorsa veya küfür edilme gibi bir durum söz konusuysa herkes kartlarını ortaya koysun. Var olan oynasın. Olmayan çekilsin felan.

.
Ama burada Sayin Admin Dogangünes Bursali 68 in hakaretlerini görmüs ve müdahale etmis uyarmis...

Sn.Bursalı arkadaşım lütfen ne kadar büyük tepki veriyorsunuz !
ashenarşi arkadaşımız kendine doğru gelen yorumları konu olarak açmış biz burda arkadaşımıza hakaret etmek yerine bildiklerimizi ,kendi doğrularımızı forum kurallarına uygun şekilde,ılımlı olarak yazarsak daha iyi olmazmı..

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Sonuç olarak mesele gayet basit..."SİYASET Bölümü Kapanmıştır" ve şu anki bu pozisyonda doğru bir karar olduğu aşikardır....Herkes , üyesinden yönetimine kadar , şapkasını önüne koyup düşünmeli " ben nerede hata yaptım " diye...

Sağlıcakla kalınız...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadaşlar buradaki eleştirilere tek tek cevap vermeyeceğim,zira bu konuyu dahada uzatmak istemiyorum.. Ama görülüyorki yöneticiler Sağcısına da Solcusuna da Dincisine de yaranamamış. Bu da adaletli davrandığımızı gösteriyor Nasıl mı? taraflı davransaydık doğru mantıkla en azından taraf olduğumuz kesimin gözüne girerdik değilmi:))

Neyse.. konuya gelelim, aşağıdakiler benim samimi fikirlerimdir
Bu forumu 2005 yılında teknoloji ve webmaster forumu olarak kurdum ozamanlar polemik konular ve tartışma bölümleri yoktu ve forum 2007 yılına kadar 2 yılda 100 000 uye gibi bir rakama ulaştı hatta bir günde 500 kişinin foruma uye olduğunu hatırlarım. Daha sonra Gündemdeki konular hakkında fikirlerini söylemeleri adına, üyelerin daha katılımcı olmalarını adına aklıma tartışma bölümleri açmak geldi (gelmez olaydı)

Su an geldiğimiz nokta ortadadır ,hiçbir kesime yaranamadığımız gibi bu gibi tartışmalar forumumuzu da hergün geriye götürmektedir. Aslına bakarsanız şu anki benim fikrim supermeydan forumun daha fazla gelişememesinin tek nedeni bu tartışmalar,siyasi çekişmelerdir. Şuanki durumda günde 10 kişi yeni uye oluyor bunlardan biri veya ikisi tartışmalara mudahil oluyor ve saolsun eski uyelerimiz hemen fikirlerinden dolayı onu suçlayarak elbirliğiyle forumdan kaçmasına sebep oluyor.. Adam bir daha gelirmi? gelmez tabi ,Ben olsam da gelmem:)

Siyaset bolumunu kapatma kararından önce asağıdaki soruları kendime çok sordum

1- Siyasi çekişmelerin siteye faydası ne?
Cevap: Faydasını ben bulamadım, belki siz bulup cevap verebilirsiniz...

2- Siyasi Polemiklerin diğer uyelere faydası ne?
Cevap: Diğer uyelere faydasından çok zararı var ,siyasetle ilgilenmeyen uyeler bu tip ortamlarda durmak dahi istemiyor

3- Siyasi tartışmacı uyelerin siteye artısı ne?
Cevap : Kimse üzerine alınması ama bu tip uyeler ve ziyaretciler nankör oluyor (mesaj altlarına google+,facebook,twitter beğen butonu koyduk kimse beğene bile tıklamamış) Bugün burda yarın başka forumda onlar için yer ve zaman önemli değil yeterki kendi fikirleri yayınlansın.

4- Siyasetle ilgili konular daha fazlamı ziyaretci çekiyor?
Cevap: Bugün CHP veya AKP yi kim övmüş,Kim eleştirmiş,kim hakaret etmiş , diye içinizde google de arayan varmı? Google her ay en çok aranan kelimeleri yayınlıyor.. Yani bu konuların ziyaretci olarak da cazibesi yok..

5- Hukuki olarak siteye zararı varmı?
Cevap: Her an olabilir .. el bombası gibi , her mesajı kontrol edeceksin diyelim ki bir iki mesajı kaçırdın onda da hakaret var . CHP lilere hakaret var ise mahkemelerde sürünür, AKP lilere hakaret varsa ergenekoncu diye içeri alırlar mahkemeye bile çıkmadan cezaevinde cürürsün:)

Gelinen nokta budur, Karar kesindir arkadaşlar baskı yaparsak YukseLL admin o bolumu açar diyenler hiç beklemesin. Forumda bir kabuk değişimi şart oldu dikkat ederseniz son zamanlarda devamlı teknolojik konular ve program vb. konuları açıyorum..

E peki bazı uyelerimiz biz ne yapacağız diyebilir. Forumumuzda katogori çok siyasi olmamak kaydıyla herşeyi tartışabilirsiniz. Ama baştan söylüyorum Ne CHP ne AKP nede diğer partiler ve icraatları geçmesin konu başlığı ve içinde.. (silerim)

NOT: Burası dipsizkuyu değil arkadaşlar , Herşeyi kafama göre yazarım diyenler gidip dipsizkuyuya yazsın yazılarını:)

consume

Kıdemli
Üye
;))))))

En azından dipsizkuyu da birbirimize düşürülecek yazılara izin verilmiyor yöneticiler bu tip konular açmıyor ve ÖZEL mesajlar okunmuyor.polemik yaratıcı konular açıp sonrasında konular kitlenmiyor.Bu konununda şu zamana kadar kitlenmesini beklerdim ama şaşkınım açıkcası .
Ayrıca adalet ve birlik konusunda diğer forumlardan örnek alabiliriz.Neden olmasın değil mi ;) Hiçbir konu kapanmaz ve güzel güzel konuşur tartışır giderdik değil mi ve daha nice 1500 mesajlar yazar daha nice üyelerle dostluk kurar katkıda bulunurdum çok da güzel olurdu.Yazık günah mis gibi forum inanın üzülüyorum .
Kolay gelsin :)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
;))))))

En azından dipsizkuyu da birbirimize düşürülecek yazılara izin verilmiyor yöneticiler bu tip konular açmıyor ve ÖZEL mesajlar okunmuyor.polemik yaratıcı konular açıp sonrasında konular kitlenmiyor.Bu konununda şu zamana kadar kitlenmesini beklerdim ama şaşkınım açıkcası .
Ayrıca adalet ve birlik konusunda diğer forumlardan örnek alabiliriz.Neden olmasın değil mi ;) Hiçbir konu kapanmaz ve güzel güzel konuşur tartışır giderdik değil mi ve daha nice 1500 mesajlar yazar daha nice üyelerle dostluk kurar katkıda bulunurdum çok da güzel olurdu.Yazık günah mis gibi forum inanın üzülüyorum .
Kolay gelsin :)
Hahaha...
Başka forumdan davet aldım diye bir iki uyeden mesaj alınca, Bende forumu kim sabote ediyor Kim casusluk yapıyor diye düşünüyordum .Saol kendini açık ettin. Supermeydan da özelmesaj okunduğu falan yok arkadaşlar consumenin suçluluk pisikolojisi ile yazdığı yazılara itibar etmeyin.. Ayrıca o nun peşine takılıp gidecek uyemiz varsa hiç durmasın,yolun açık olsun consume... İnan sana hiç kızmıyorum:))

consume

Kıdemli
Üye
Hahaha...
Başka forumdan davet aldım diye bir iki uyeden mesaj alınca, Bende forumu kim sabote ediyor Kim casusluk yapıyor diye düşünüyordum .Saol kendini açık ettin. Supermeydan da özelmesaj okunduğu falan yok arkadaşlar consumenin suçluluk pisikolojisi ile yazdığı yazılara itibar etmeyin.. Ayrıca o nun peşine takılıp gidecek uyemiz varsa hiç durmasın,yolun açık olsun consume... İnan sana hiç kızmıyorum:))
Sabote ve casusluk
;)
Herkesi kendiniz gibi sanmayın lütfen..Hadi bakalım forumun bu hale gelmesinde suçlu ben olayım başkası olmasın suçu üzerime alıyorum.Bütün süpermeydanı ben göçerttim .:)
Gelenlere sözleşme yaptım başka forumlara gidemezsin diye zincirledim .:)
Kızsanız ne olur ki ? Bu forumdakiler başka foruma yazmayacak diye bir kaide mi var.Yine gelip konular açmıyorlar mı buraya.Üyelerinize haksızlık etmeyin lütfen hele ki bana .. ;)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sabote ve casusluk
;)
Herkesi kendiniz gibi sanmayın lütfen..Hadi bakalım forumun bu hale gelmesinde suçlu ben olayım başkası olmasın suçu üzerime alıyorum.Bütün süpermeydanı ben göçerttim .:)
Gelenlere sözleşme yaptım başka forumlara gidemezsin diye zincirledim .:)
Kızsanız ne olur ki ? Bu forumdakiler başka foruma yazmayacak diye bir kaide mi var.Yine gelip konular açmıyorlar mı buraya.Üyelerinize haksızlık etmeyin lütfen hele ki bana .. ;)
Ben forum sahibi olduğum halde 7 yıldır başka bir foruma gidip , bak burası benim sitem gel burda yaz diye kimseye özel mesaj atmadım, hiçbir arkadaşıma git başka forumlarda reklam yap üye ayart demedim, ki sen bu cüreti nereden buluyorsun, git nerede yazıyorsan yaz sana yazma diyenmi oldu veya başka yerde yazan üyelerimiz oldu da neden orada yazıyorsun diye tek bir üyeye söylemişmiyim?
Ama senin yaptığın şey herşeyden önce ayıp, sonrasında ise hangi forumda olursan ol hareketin karşılığı forumdan atılmaktır. Ama ben seni atmayacağım çünkü belki başka özel mesaj ile davet edeceğin üyeler vardır. Senin lafına kanıp siteden gidecek üye ile benim zaten işim olmaz onun için rahat rahat reklam yapabilirsin:))

consume

Kıdemli
Üye
Ben forum sahibi olduğum halde 7 yıldır başka bir foruma gidip , bak burası benim sitem gel burda yaz diye kimseye özel mesaj atmadım, hiçbir arkadaşıma git başka forumlarda reklam yap üye ayart demedim, ki sen bu cüreti nereden buluyorsun, git nerede yazıyorsan yaz sana yazma diyenmi oldu veya başka yerde yazan üyelerimiz oldu da neden orada yazıyorsun diye tek bir üyeye söylemişmiyim?
Ama senin yaptığın şey herşeyden önce ayıp, sonrasında ise hangi forumda olursan ol hareketin karşılığı forumdan atılmaktır. Ama ben seni atmayacağım çünkü belki başka özel mesaj ile davet edeceğin üyeler vardır. Senin lafına kanıp siteden gidecek üye ile benim zaten işim olmaz onun için rahat rahat reklam yapabilirsin:))
Reklamı siz yaptınız ayrıca ben forum sahibi değilim .Lütfen kaynaklarınızdan ?! iyi öğrenip ona göre ithamda bulununuz
Ayrıca kaynaklarınız size yanlış bilgiler vermiş sanırım aman buraya yazma artık gel benim?! siteme yaz orada kendini reklam et gibi şeyler söylemedim.Ben belki buraya giremeyebilirim huzursuzum ama irtibatı koparmamak adına ben buradayım isterseniz gelirsiniz orada irtibata devam ederiz istersen takılırsın ne istersen yaparsın dedim.Koskoca insanların bir kişiliğimi yokta burada bir iki satır yazmış insanın emrine mi girecekler ? Böyle basit düşüncelere sahip değilim.Hiçbir üyeyi de ayatmadım kimseye de hakaret etmedim.
Ama benimle dalga geçilmeye çalışılırsa cevabımı da veririm.Sana yanlış anladığını özel mesajda tüm samimiyetimle belirttim.İstediğin her üyeye de sorabilirsin ne edip etmediğimi...
Ayrıca bana hiç kızmadığını şu an anlıyorum çok kızmışsın ve yanlış anlamışsın...

RABİA

Bağımlı
Üye
Ben böylesinin daha iyi olduğu kanaatindeyim...çünkü fanatik tutumların (hepimiz için geçerli) çok fazla kırgınlık,yanlışlık ve hakarete yol açtığı bir kategoriydi...

İ

İNCİ

Ziyaretci
İnsan hayatı yaşadığı tecrübelerle, bazen de deneme yanılma yoluyla öğreniyor. Yuksel Admin sağolsun bugün bana hayatımın en önemli derslerinden birini verdi. Ben her zaman bana verilen derslerden bir pay çıkarıp hayatıma öyle devam etmişimdir.Consume, ben kimsenin ajanı ya da kaynağı değilim bu forumda, bunu hem sen, hem de diğer üyeler iyi bilsin.İnsanların özelinin ortaya dökülmesinden nefret eden biriyim. Ne kendim bana yollanan özel mesajları üçüncü şahıslarla paylaşırım, ne de başkalarının özel mesajlarını benimle paylaşmasını isterim. Dört senedir bu forumda bu tarz hiç bir olayın içinde olmadım. Bundan sonra da bu tarz olayların içinde olacağımı sanmıyorum.

consume

Kıdemli
Üye
İnsan hayatı yaşadığı tecrübelerle, bazen de deneme yanılma yoluyla öğreniyor. Yuksel Admin sağolsun bugün bana hayatımın en önemli derslerinden birini verdi. Ben her zaman bana verilen derslerden bir pay çıkarıp hayatıma öyle devam etmişimdir.Consume, ben kimsenin ajanı ya da kaynağı değilim bu forumda, bunu hem sen, hem de diğer üyeler iyi bilsin.İnsanların özelinin ortaya dökülmesinden nefret eden biriyim. Ne kendim bana yollanan özel mesajları üçüncü şahıslarla paylaşırım, ne de başkalarının özel mesajlarını benimle paylaşmasını isterim. Dört senedir bu forumda bu tarz hiç bir olayın içinde olmadım. Bundan sonra da bu tarz olayların içinde olacağımı sanmıyorum.

Lütfen yanlış anlama asla seni kastetmişliğim yoktur.Ki sana bana ulaşman için o adresi verdim.Çünkü seninle görüşmek isterim ve burada çok olamayacaksak msn ve face te kullanmadığını bildiğim için bu şekilde bir yol buldum.
Beni birazcık tanıyan her kimse böyle birşey kastetmiş olsam reddetmeyeceğimi,kıvırmayacağımı bilir.Lütfen yanlış anlamayın kimseyi kırmak istemem.Kimsenin de yanlış anlaşılmasını istemem bu yüzden
Kimi kırdıysam özür dilerim.Düşünmeden bir hata yaptıysam ve bu sonuçlara benim yüzümden gelindiyse kimi kırdıysam herkesten özür dilerim. Mazur görün beni...

Yakamoz

Amatör
Üye
Önce yadırgamıştım ama şimdi ne kadar isabetli bir karar olduğunu anladım :)
İyi ki kapatılmış demiyorum ama en azından şimdilik* kapanması iyi olmuş.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İmam-ı Azam Hazretleri, talebelerine fıkhi konularda ders verirken, ansızın bir ihtiyar içeri girer:- Ey kadı hazretleri, bu gece kümese giren hırsızlar, horozumu çalmışlar. Kimin çaldığını da bilmiyorum. Bu sebeple hırsızları bulmanı istiyorum. Zira bu husustaki yeteneğinize inanıyorum.İmam-ı A'zam:- Bu fıkhi bir mesele değildir ki çözeyim. Sen devletin zabıtasına haber ver. Senin işini onlar halleder, diye yol gösterirse de, ihtiyar bir türlü ayrılmaz. Bunun üzerine İmam-ı A'zam:- Müezzin ezan okudu zaman, şüphelendiğin şahısları camiye davet et. İmam sizinle konuşmak istiyor de.

Adam, İmam-ı A'zam'ın dediklerini yapar. Şüphelendiği herkese:- İmam sizinle görüşmek istiyor, diye haber bırakır. Müezzin ezan okuyup cami cemaatle dolunca, İmam-ı A'zam minbere çıkar:- Ey utanmaz adam, komşunun horozunu çaldığın ve horozun tüylerini başının üstünde olduğu halde namaza nasıl gelirsin?Bu söz üzerine hırsız, farkına varmadan, farkında olmadan elini başına götürür.Bunun üzerine İmam-ı A'zam:- Hırsız budur, hemen yakalayın, der.

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
İmam-ı Azam Hazretleri, talebelerine fıkhi konularda ders verirken, ansızın bir ihtiyar içeri girer:- Ey kadı hazretleri, bu gece kümese giren hırsızlar, horozumu çalmışlar. Kimin çaldığını da bilmiyorum. Bu sebeple hırsızları bulmanı istiyorum. Zira bu husustaki yeteneğinize inanıyorum.İmam-ı A'zam:- Bu fıkhi bir mesele değildir ki çözeyim. Sen devletin zabıtasına haber ver. Senin işini onlar halleder, diye yol gösterirse de, ihtiyar bir türlü ayrılmaz. Bunun üzerine İmam-ı A'zam:- Müezzin ezan okudu zaman, şüphelendiğin şahısları camiye davet et. İmam sizinle konuşmak istiyor de.

Adam, İmam-ı A'zam'ın dediklerini yapar. Şüphelendiği herkese:- İmam sizinle görüşmek istiyor, diye haber bırakır. Müezzin ezan okuyup cami cemaatle dolunca, İmam-ı A'zam minbere çıkar:- Ey utanmaz adam, komşunun horozunu çaldığın ve horozun tüylerini başının üstünde olduğu halde namaza nasıl gelirsin?Bu söz üzerine hırsız, farkına varmadan, farkında olmadan elini başına götürür.Bunun üzerine İmam-ı A'zam:- Hırsız budur, hemen yakalayın, der.

Tebrik ederim sizi gercekten, Ben konuyu okurken bir üyenin yazisini okuyunca Allah Allah dedim kimse bu üyenin adini ajan diye zikretmedi hemen ben degilim diye dalmis konuya, diyerek aklima bir söz geldi ; YARASI olan GOCUNUR...! diye ama hemen sizin yazinizi okuyunca birine isim zikretmeden cevap anca böyle verilir dedim...:eek:k::eek:k::eek:k:

Benim suan forum olarak tek yazdigim yer burasi... binlerce forum var , hangisine üye olursam kapida karsilayacaklarini biliyorum sadece beni degil yeni üyeleri hep el üstünde tutar forumlar.... Ama ben buradayim, zaten Bu tür ahlak yoksunu kisiler bana su foruma gel dediklerinde ilk i$im Direk Yüksell e pm le bildiriyorum, Dejavu iken iki defa pm attim... Dikkat edin buraya bazilarinin üye olu$u , gercek üyelik degil , diger üyeleri forumlarina davet etmek , calmak , ayartmak diye...

Zaten bu tipler kime gönderecegini biliyor,

Demekki birileri Atatürk ün resmini ismini kullanmakla Dini Peygamberi kullanmakla , Ne Atatürkcü nede iyi bir müslüman nede ADAM olunuyor...

Ben buradayim.......

Ha ayrica bir uyari birileri ile irtibati koparmak istemeyenler , neden E-mail lerini birbirine vermezde illâ ba$ka forumlarin linklerini vererek orada bulu$alim derler..:Winlk_Tongue:

Üst Alt