Sivilce nasıl geçer

Sivilce Nasıl Geçer

Sivilce Nasıl Geçer Sorusunun cevabı hepimizin bilmek istediği bir konudur.Sivilceler ergenlik döneminden başlayarak tüm insanlar için hayatının sonuna kadar problem olmaya devam etmektedir. Sivilceler genelikle normal şartlarda kendi kendine geçmektedir fakat kimi ciltlerin yapısından dolayı bazen bu mümkün olmamaktadır.İşte bu durumda bitkisel kürler devreye girmektedir ve genellikle bu kürler doğru seçilmiş ve uygulanmış ise iyi sonuç verir çok sorunlu ciltlerde ise ilaç tedavisi uygulanır ki bu pek önerilmez bu tip ilaçların oldukça fazla yan etkileri vardır.

Sivilce Geçiren Bitkisel Kür

Aşağıda vereceğimiz kür aslında iki ürünün birlikte uygulanması ile çok iyi sonuçlar veren bir kürdür.Kürü oluşturan ürünler hepinizin daha önceden kullandığı yada duyduğu Herbal Mix Salyangoz Kremi ve Herbal Pembe Maskedir.Her marka bu ürünler iki tip üretmektedir.

Normal Olanların ekisi azdır o nedenle herbal olanı kullanınız.Bu kürde yer alan iki ürünü Herbal Mix Cilt Maskesi Olarak firmalar birliktede satmaktadır isterseniz tek tek te alabilir birlikte kullanbilirsiniz.Bir çok farklı firmada ve marka altında vardır

Herbal Mix Cilt Maskesi Kürünün Kullanımı

1-Sabah ve Öğlen Olmak Üzere Salyangoz Kremini Temiz cilt yüzeyine ince bir tabaka biçiminde salvolin salyangoz kremini sürün ve kremi cildiniz emene kadar masaj yaparak kremi cildinize uygulayın.

2-Gece Yatmadan Önce Herbal Pembe Maskeyi Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.
 
Üst Alt