Sıvı Karıştırıcı Kozmetik Üretim ve Krem Kazanları

Renas RMX-SH250C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kozmetik Üretim Kazanları, 500lt ürün hacmine sahiptir. Yüksek devrin oluşturduğu vortex nedeni ile, yüksek devirdeki karışımlarınızda, 250-300 lt arası ürünü rahatlıkla karıştırabilirsiniz. düşük devirdeki üretimlerinizde 400Lt ürünü sorunsuz olarak karıştırabilirsiniz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanı, Sıvı, az yoğun, yüksek yoğunluktaki ürünlerinizin özellikle homojen bir biçimde karıştırılması için tasarlanmıştır. Sahip olduğu homojenizatör bıçak sayesinde, yüksek devirlerde ürünü parçalayarak tam homojen bir biçimde karışmasını sağlar. Makinamız özellikle krem, şampuan, macun gibi yüksek yoğunluktaki ürünlerde de sorunsuz olarak homojen karışım yapabilir.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Krem Kazanı, güçlü motoru sayesinde, yüksek hacimli karışımlarda da, sorunsuz olarak karıştırma yapar. Karıştırıcımızın, standart modellerinde 2.2 Kw 1400 devir motor bulunmaktadır.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanında, standart olarak sunulan, motor devir ayarı özelliği sayesinde farklı aşamalara sahip olan karışımlarınızda, her evrede farklı devirde karışım yaparak, tam güvenli üretim yapabilirsiniz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırıcı Kazanı, karıştırıcı mili altında bulunan ve anti bakteriyel malzemeden üretilmiş, yataklama sistemi sayesinde, boş çalıştığında bile, çok düşük bir titreşimde çalışarak, çalışma ortamına rahatsızlık vermez.Karıştırıcı Ayaklarını zemine sabitlemeseniz bile, orta yoğunluğa sahip ürün kıvamına kadar olan ürünlerde, gezme veya hareket etmez. Ancak tavsiye edilen montaj şekli yere sabitleme şeklindedir. Karıştırıcının ayaklarında, yere sabitleme bölümü bulunmaktadır.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, ürün boşaltma ağızları,ısıtma ve soğutma cidarlarının bağlantıları, dolum makinası çeşitlerinde olduğu gibi flanslı ferrule sistemine sahiptir. Kazanda temizlik yapmak ve ürün değişimi emsal karıştırıcılara göre sonderece pratik ve hızlıdr. Ürüne temas eden tüm bağlantı noktaları, sökülüp temizlenebilir. üstelik teknik bilgi gerektirmez.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, iç ürün cidarı 3 mm, dış ısıtma & soğutma cidarı 2 mm SUS 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cidar arası, 3 mm kalınlığında, bayraklarla kuvvetlendirilmiştir. Karıştırıcımız, yoğun ürünlere karşımında da kullanılmaya uygun, dış ve iç etkenlere karşı mukavemetli bir karıştırıcıdır. Karıştırıcımızın taban bombesi yine mukavemetli 3mm sacdan yapılmıştır. Taban bombesinin açısı üretiminize göre farklı açıda üretilebilir standart bombe açımız, ürünün tamamını akışkanlığına göre değişiklik göstermek kaidesiyle boşaltmaya uygundur.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanını, Hem ısıtma hemde soğutma gerektiren üretimlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin, krem üretiminizde önce ısıtma gerekiyorsa, kazanın ısıtma cidarına su doldurabilir, daha sonra da soğutma sırasında da ara cidardaki suyu tahliye ederek, yeni su doldurup soğutabilirsiniz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanı, kapakları da gövdesi gibi mukavemetli kalın sacdan üretilmiştir. Darbelere karşı dayanıklıdır, Temizlik sırasında kapakları sökmeniz sonderece kolaydır.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, tüm gövdesi, ürüne temas eden veya etmeyen tüm yüzeyleri, SUS304 Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Asidik olmayan kozmetik üretimlerinde de sonderece sorunsuz olarak uzun yıllar üretim yapabilirsiniz. Makinamızın üzerinde motor dışında paslanmaz olmayan bir parça bulunmamaktadır. Ayrıca karıştırıcımızı, ihtiyacınıza göre, SUS 316, SUS 312, DKP, Galvanizli sac vb. farklı meteryallerden de üretebiliriz. Farklı ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, Isıtma sistemi, su ile yada yağ ile çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Isı ayar bölümünün kullanımı sonderece kolaydır. Isı ayar bölümü dijitaldir. Bu özelliği sayesinde ısı ayarını hassas olarak yapabilirsiniz. Isıtma sisteminde kullandığımız termocouple ısı sensörleri, döküm kapaklı mukavetli sensörlerdir, bağlantı kabloları sık sık kopmaz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, tüm modellerinde 2" küresel vana standart ücretsiz olarak verilmektedir. Ancak ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda vana veya boşlatım ağzıda yapabiliriz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, Elektrik panosunda kullanılan tüm şalt malzeme, kaliteli ve ihtiyaca uygun malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Kullanılan tüm kontaktörler siemens veya muadili markalardır.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, ısıtma sistemi 220V tek faz, karıştırma sistemi, 3 faz 380Vdır. 2.2KW karıştırma gücüne kadar olan modellerde ücretsiz olarak ihtiyacınıza göre tamamı 220V tek faz çalışacak şekilde üretebiliriz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanın%100 yerli imalattır. Fabrikamızda tüm parçaları kendi bünyemizde üretilmektedir, Kullandığımız Şanzuman ve motor grubu da yine yerli üreticilerden tedarik edilmektedir.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanını üretim sırasında ve üretimden sonra eklenebilinen birçok modülü sayesinde, düşük viskositeli ve yoğun viskositeli karıştırma sorunlarınıza, hesaplı, pratik ve akılcı çözümler sunar. üç efektli karıştırma bıçağı sayesinde ürüne 3 farklı şok ile tam homojen karışım yapabilir. Karışım süresi, emsal sistemlere göre çok daha kısadır.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının, ayaklarını dilerseniz, gürültü önlemek için, ayaklarında kauçuk takoz kullanabiliriz.

Renas RMX-SH500C Çift Cidarlı Yüksek Devirli Homojenizatör Bıçak Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının standart Olarak Sunulan Özellikleri;
* Tam topraklanmış gövde
* Karıştırıcı Devir Ayarı,
* Rahat Temizlik yapabilmeniz için sökülüp takılabilir ferrule sistemli kelepçeler
* 100 dereceye kadar ısıtma sağlayabilen ısıtma tertibatı,
* Kolay temizlenebilir, ergonomik tasarım.

Kaynak : renasmakina.com
 
Üst Alt