Sivas Yabancı Dil Kursları

Anadolu Uzman Yabancı Dil Kursu
Sivas Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Anadolu Uzman Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Anadolu Uzman Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Anadolu Uzman Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SİVAS / MERKEZ
Adı: ANADOLU UZMAN YABANCI DİL KURSU
Adresi: ESKİKALE MAH.BANKALAR CAD.3.PARK SOK.BİRLİK APT.NO.37KAT.3,4,5
Telefon Numarası: 3462213717
E-mail Adresi: uzmandil@hotmail.com

Bengü İngilizce Kursu
Sivas Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Bengü İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bengü İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bengü İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SİVAS / MERKEZ
Adı: BENGÜ İNGİLİZCE KURSU
Adresi: ESKİ BELEDİYE SOKAK MADIMAK OTELİ YANI LAÇİN İŞ HANI KAT:2 SİVAS
Telefon Numarası: 3462240811

Gerçek Dil Eğitim Kursu
Sivas Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Gerçek Dil Eğitim Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Gerçek Dil Eğitim Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Gerçek Dil Eğitim Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SİVAS / MERKEZ
Adı: GERÇEK DİL EĞİTİM KURSU
Adresi: OSMANPAŞA MAH. HOCA A.YESEVİ CAD. ÖZDEN APT.NO:5/A SİVAS
Telefon Numarası: 3462243766
 
Üst Alt