• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Sitene sayaç kodu ekle(sarı renkte)

karabasan

Acemi
Üye
reklamsız sayaç kodu , ziyaretçi sayacı scripti , siteye sayaç ekleme nasıl yapılır , site sayaç net , sitene ziyaretçi sayacı kodu ekle , html sayaç yapımı , html istatistik kodu , online ziyaretçi kodu html

buyrun arkadaşlar bu da sitenize ekleyebileceğiniz güzel bi sayaç

Replerinizi bekliyorum

Kod:
<!--Sayac Kodu Başlangic-->
<iframe frameborder=0 height=90 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="http://www.uzmanweb.net/sayac1.asp?uye=adimin&arka_renk=yellow" width=130> </iframe>
<!--Sayac Kod Bitiş-->

son_nefes

Acemi
Üye
Ce: Sitene sayaç kodu ekle(sarı renkte)

Teşekkürler arkadaşım...Ekledim.Güzel oldu.. Saol

bobboken

Acemi
Üye
alternatif çözüm buyrun

www.sitearaclari.com dan da sayaç ekleyebilirsin üstelik ziyaretçi defteri ve ankette var ben orayı kullanıyorum gayet iyi:Complice:

XPoSeidOnx

Acemi
Üye
ARKADAAŞLAR SAYAÇ KODUNU ALIYORUM
bendede googlepages var orada direk kodu yapıştırdığımda göstermiyor nasıl sayaç yapıcam bi yardım edin

bursmy

Acemi
Üye
lütfen biri foruma nasıl kod eklendiğini adım adım anlatsın!!!!!!!!!!!

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
lütfen biri foruma nasıl kod eklendiğini adım adım anlatsın!!!!!!!!!!!
Arkadasım bu kod iframe olarak sayacı baska yerden alır.Siz kodları sitenizde kullandıgınız temanın neresinde gostermek istiyorsanız oraya ekleyin PhpBB de genellikle overal_footer templates e eklenir kodlar

furkaan

Acemi
Üye
yardımmmmmmmmm

ya ben bitürlü yapamadım nereye ekliyoruz biz bu kodu yardım ederseniz sevinirim

bu arada siteme girip üye olursanız sevinirim

furkanisbilen

sersery22

Acemi
Üye
bu kodu index(ana sayfa) HTML kodlarnının arasına salla yeter :wink:

ibsam

Acemi
Üye
Merhaba Arkadaslar Lutfen Siteme Kod Nasil Eklerim Yardim Edin

asdf29

Acemi
Üye
Sitenize kod ekleyebilmek icin ftp baglantinizin olmasi gerekli, hazir sitelerde pek fazla bir degisiklik yapamazsiniz.. Eger phpBB kullaniyorsaniz olusturdugunuz forum basliginin aciklamasina bu kodlari ekleyerek kodun gozukmesini saglayabilirsiniz ama pek html konu onermem forum aciklamasina.. Siteniz bir daha acilmayabilir..

ertug001

Acemi
Üye
buyrun arkadaşlar bu da sitenize ekleyebileceğiniz güzel bi sayaç

Replerinizi bekliyorum

<iframe frameborder=0 height=90 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="http://www.uzmanweb.net/sayac1.asp?uye=adimin&arka_renk=yellow" width=130> </iframe>
<!--Sayac Kod Bitiş-->
kendi siteme koydum fakat sitem hazırlık aşamasında verdiğin kodları kendi sitem için uygun hale getirmek için ne yapmam gerek...

ferdi058

Acemi
Üye
merhaba arkadaşlar ben bu site yapımı işinde yeni olduğum için siteme arama motoru , sayaç gibi şeyleri ekleyemiyorum birisi bana anlatırsa çok sevincem ama şunu düzgünce anlatırsa LÜTFEN

bababelli

Acemi
Üye
arkadaş lar hepiniz doğru bakın benim sitemde harika hoşgeldiniz unutmayın .com deil sade com olacak deniz kardeş sen doğru diyon yaholar hiç i deyil

xtrance

Acemi
Üye
Cevap: alternatif çözüm buyrun

Bu site araçları.com bir işe yaramaz arkadaş.kendi reklamını yapıyor.onun yerine sahte sayaç koyarım daha iyii .

ismailkarahan

Acemi
Üye
aynen verdiğiniz bu kodu siteme ekledim, lakin uzamnweb amblemi gösteriyor sadece sayac yok

Kod:
<!--Sayac Kod Bitiş-->

Üst Alt