• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Siteme Nerelerden Reklam Alabilirim?

Okunuyor :
Siteme Nerelerden Reklam Alabilirim?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Web Siteme Nerelerden Reklam Alabilirim,Web sitemden nasıl para kazanırım?,Siteme Nerelerden Reklam Alabilirim?,Web siteme nasıl reklam alırım? Hangileri iyi?

Google Adsense
Google’ın sunduğu bir çok hizmetten sadece birisi olan Adsense en popüler reklam veren yayıncı grubu Google platformudur.Google Adsense dinamik yapısıyla reklamlarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar ve sitenizin içeriğine uygun reklamları otomatik olarak belirler ve yayınlar. Bu yapısıyla ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilecek reklamlar sitenizde gösterildiğinden reklamların tıklanma şansını yükseltir. Google adsense üstün kullanıcı tanımlama yeteneğiyle sahte tıklamaları algılar ve engeller. Adsense sahte tıklama yapan yayıncıları tespit ederek kara listeye alıp, hesabını askıya alır.Elde ettiğiniz geliri anlık, günlük, haftalık, aylık gibi kriterlerle inceleyebilirsiniz. Hesabınızda biriken para 100 ABD doları olduğunda bu parayı çekebilirsiniz. Para banka havalesi ya da çek yoluyla size ulaştırılır.

Google Adsense sayfasına gitmek için Buraya Tıklayınız

Xticaret
Geleceğin pazarlama ve satış teknolojisi olan Xticaret, sürekliliği olan etkili bir kazanç yöntemi kısacası güvenilir bir satış ortaklığı sistemi diyebiliriz. X ticaret teknik tanım ile, satıcıların (ürün sahibi), satış ortaklarının (affiliate) ve alıcların (ihtiyaç sahibi) buluşmasını sağlayan, Türkiye deki ilk satış odaklı teknoloji platformudur. XTicaret sistemi, satış ortaklarını korumak için ürün sitelerini periyodik olarak kontrol etmektedir. Bu kontroller, satış ortaklarının satış komisyonlarını garanti altına alabilmeleri için ürün ödemelerinin, ürün sahibinin hesap numaralarına veya şahsi ödeme sistemlerine yapılmamasını sağlamaktadır. Ayrıca bu sistem ile ürün talebi yapan müşteri ürünü alamazsa para iadesi talep edebilir.

Xticaret sayfasına gitmek için Buraya Tıklayınız

Adhood Reklam
Adhood, internet dünyasına hızlı giriş yapan yeni bir reklam platformudur. Aslında Adhood daha önceleri Türkticaret.net çatısı altında reklam faaliyetleri yürütüyordu. Bilindiği gibi Türkticaret.net internette marka tescili, sunucu kiralama, alan adı barındırma, web tasarımı ve yazılım konularında faaliyet gösteriyordu. Türkticaret.Net Türkiye’de en çok alan adı barındıran şirket ünvanını büyük bir farkla hâla sürdürmektedir.

Adhood Reklam tamamen özelleştirilebilir reklam formatıyla yayıncısına istediği kategorilerdeki reklamları engelleme, sitesinde tıklama, gösterim ya da satış bazlı reklamlardan istediklerini yayınlama, reklamları online olarak yayınlama ve yayından kaldırma gibi imkanlar sunuyor. Yönetim panelinden reklamların sitenizde gösterim sayısı ve tıklanma oranlarını anlık olarak izleme imkanı sağlayan Adhood, başlangıçta tıklama başı 1 kuruş gibi düşük ücret ödemesine karşılık bugün tıklama başı 5-10 kuruş gibi iyi seviye ücretler ödemektedir. Reklamlardan elde ettiğiniz gelirler 50 TL olduğunda ödeme talep edebiliyorsunuz. Reklam gelirleri karşılığında fatura kesemeyecek bireysel yayıncılardan %18 KDV ve %20 stopaj vergisi kesildikten sonra geriye kalan miktar 1 ay içerisinde yayıncının banka hesabıan yatırılıyor.

Adhood Reklam sayfasına gitmek için Buraya Tıklayınız

Reklam Ağacı
2004 Yılından bugüne kadar internet reklam sektöründe yer alan Reklam Ağacı, dünyanın önde gelen internet reklam sitelerinden Clicksor’ün Türkiye çözüm ortağıdır. Karaca Grup Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla internet reklam pazarında yaptığı araştırmalar ve reklam teknolojileri geliştirme çalışmalarını sürdüren firma, Türkiyenin önde gelen şirketleriyle reklam çalışmaları yapmaktadır.

Reklam Ağacı (CPC) Tıklama Başı Maliyet, (CPM) Bin Gösterim Başı Maliyet ve (CPV) Ziyaret Başı Maliyet tabanlı reklam programları ile yayıncılarına %60’a varan geri ödeme imkanı sunuyor. Yayıncıların performansına göre kazancının arttığı analitik bir yönetim imkanı sağlayan Reklam Ağacı, en az 50$ olarak ödeme yapıyor. Reklam bakiyeniz 50 $ ve üzeri ise aylık olarak banka hesabınıza ya da Paypal hesabınıza ödeme yapılıyor.

Reklam Ağacı sayfasına gitmek için Buraya Tıklayınız
 
Üst Alt