Şişman erkekler için moda püf noktaları

Aşırı kiloluysanız uzun vadede iyi görünmenin en iyi uygun bir diet ve egzersiz programıyla fazla kilolarınızdan kurtulmaktır. Kilo vermeye başladıkça, giysileriniz üzerinize daha iyi oturacak ve yeni stilleri ve moda giysileri denemek için kendinize güveniniz daha da artacaktır. İyi görünmeyi, hedef kilonuza ulaşana kadar ertelemenin bir nedeni olmadığından, daha zayıf bir görüntü yaratmak ve şimdiki görünüşünü en iyiye ulaştırmak için birkaç püf noktasını bir araya getirdik.

Giysileriniz çok dar olmadığından emin olun

Giysileriniz mükemmel bir şekilde üzerinize oturmalı. Çok dar giysiler, ilgi çekmesini tercih etmeyeceğiniz şişkin ve hantal bölgelerinizi açığa çıkaracaktır. Çok bol giysiler problemli bölgelerinizi saklarken, sizi olduğunuzdan çok daha iri gösterecektir. Üzerinizden dökülmeyi kolaylaştıracak parçaları seçerken dikkat edin.

Düşük omuzlu üstler giymeyin

Gözleri bedeninizin orta bölümüne kaydıracağı için düşük omuzlu üstler giymekten kaçının. Bunu yerine, düzgün ve dik omuzlu üstler tercih edin çünkü bunlar diğerlerinin bakışlarını vücudunuzdan boynunuza ve yüzünüze yönlendirir.

Çarpıcı modeller giymeyin

Abartılı ve çarpıcı modeller giymekten kaçının çünkü bu tip giysiler ilgiyi bedeninizin üst bölgesine çekmenin yanında sizin de göze çarpmanızı sağlayacaktır. Giymeniz gereken bir model dikey çizgilerdir; optik zıtlık yaratacak ve bedeninizin görünüşünü uzatacaktır. Koyu, keskin renkler de yeni arkadaşlarınız çünkü hem anlık şekil düzenleyicidirler hem de 10 kilo daha zayıf görünmenizi sağlayacaklardır.

Düşük belli giysiler giyin

Belinize kadar gelen kumaş ve kot pantolonlar giymek yerine, poponuzun üzerinde oturacak düşük belli giysiler giyin. Düşük belli pantolonlarda kemer kısmı ile pantolon ağı arasında normal pantolonlara kıyasla daha kısa bir mesafe vardır. Ayrıca, pantolonlarınızın kemer kısmının bedeninizin orta bölümünü kavrayacak kadar geniş olduğundan emin olun ki göbeğiniz pantolonunuzun üzerinden sarkmasın. Pantolonunuzdan fırlayan bir mide bedeninizi uzatır, bacaklarınızı ise kısaltır kesinlikle en çekici birleşim değil. Şişman kişiler ayrıca plili pantolonlardan da kaçınmalıdırlar çünkü pilili pantolonlar pelvik bölgesini daha büyük gösterir.

Ceplerinizi boşaltın

Fazladan yük taşımayın. Ceplerinizden hantal cep telefonları, fazlaca doldurulmuş cüzdanlar ve elektronik cihazlar gibi gereksiz şeyleri çıkarmak ilgiyi bedeninizin geniş orta bölümünden alacaktır. Pantlolanlarınızın üstündeki geniş cepleri ya dikin yada iyi bir terziye götürüp çıkarttırın. Bu hem fazla maliyetli bir iş olmayacaktır hem de kalçalarınızı daha küçük gösterecektir.

V yaka bluzlar giyin

V yakalar daha zayıf bir boyun görüntüsü vermenin en mükemmel yoldur; tabi eğer katlı gerdanınız yoksa çünkü katlı gerdanlar boyun bölgeniz yerine göğüs bölgenizi göz önüne çıkartır. Konu gömlek giymek olunca, diğerlerinin ilgisini yüzünüze çekmek için çok dik yakalı gömlekleri tercih edin. Balıkçı yakalardan kesinlikle uzak durun çünkü boynunuzun yok olmasına sebep olacaktır, yani daha kısa ve böylece de daha iri görüneceksiniz.

Üç düğmeli spor ceketler giyin

Bir veya iki düğmeli spor ceketler giymekten kaçının. Onların yerine, üç düğmeli spor ceketleri tercih edin. Üç düğmeliler de en az iki düğmeliler kadar klasiklerdir fakat bedeninizin uzatır ve boyunuzu uzun göstererek daha ince görünmenizi sağlarlar. Aynı şekilde, her zaman ceketinizin üst düğmesini açık bırakın ki içinizdeki giysilerin özellikle bedeninizin orta bölümü etrafında çekmesini engelleyin ve böylece hareketiniz daha az kontrollü gözüksün.

Dik durun

Bu yorucu ve doğru bir püf noktasıdır: Duruşunuz üzerinde çalışın. Mümkün olduğunca dik durmak 10-15 kilo vermişsiniz gibi görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kendinize daha güvenli hissetmenizi ve hareket etmenize de yardımcı olacaktır çoğu kişinin çekici bulduğu bir tavır. Birazcık daha zayıf görünmek için yarım veya bir inçlik topuğu olan bir ayakkabı alın.

Hantal spor ceketlerden kaçının

Hantal kumaşlardan kaçınmak, topal topak yün süveterlerin kabul edilemez olduğu anl***** gelir. Kışın ısınmak için kesinlikle kaşmir tercih edin çünkü kaşmir görünüşünüze hantallık katmadan ısınmanızı sağlar. Veya, bir gömlek ile V yaka bir süveter bileşimini deneyin. Süveter hem sizi ısıtacak, hem de bedeninizin orta kısmını ve bel bölgenizdeki yağları gizleyecektir. Takım elbiseler için ise, yumuşak yünlüleri tercih edin ki kumaş mümkün olduğunca ince olsun. Eğer paranız yeterse yüksek kaliteli ve hafif yünden yapılmış takım elbiseleri tercih edin. Çünkü bu tip giysiler bedeninize yakışacak ve giydiğinizde bir milyoner gibi hissedecek ve görüneceksiniz.

Uzun kıvrımlı pantolonlar giyin

Daha uzun ve daha ince görünmek için uzun pantolonlar giyin. Bedeninizi gerçekten uzun göstermek için yere bile değebilir. Topuklu ayakkabı giyiyorsanız pantolonunuzun ucu çeyrek veya yarım inçten uzun olmamak kaydıyla topuğunuzun üzerinde olabilir.

Vücudunuza en iyi oturan

Vücut şekliniz nasıl olursa olsun, en iyi kısımlarınızın üzerine oynayın ve sevmediğiniz yerlerinizi vurgulamayın. Şeklinizi güzelleştirecek şekilde giyinin fakat çok da zorlamayın çünkü kelliğini kapatmak için kafasındaki saçların kullanayım derken problemli bölgesini vurgulayan kel bir adam gibi görünmek istemezsiniz.
mynet
 
  • Etiketler
    düşük belli şişman erkekler
  • Üst Alt