• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sinop'tan Bir Kaç Kare Fotoğraf (Ben çektim:)

Okunuyor :
Sinop'tan Bir Kaç Kare Fotoğraf (Ben çektim:)

İnci

Kıdemli
Üye
Malum bir hafta önce güzel memleketim Sinop'taydım.Doğa aşığı bir insan olarak aldım elime dijital fotoğraf makinesini amatörce çektim bir kaç kare.
Fotoğraflardaki tarih sizleri yanıltmasın.Tarih ayarını yapmayı beceremediğim için eski tarih çıkmış.Sinop'ta ailem yaşıyor ve çok güzel bir bahçeleri var.Ne ararsan var, yok yok!:)

Resimdeki el benim elim.Hem resim çekmeye çalışıyorum hem de diğer elimle üzüm koparmaya.:)

Babam kivi yetiştiriyor.:)

Mis gibi kokulu siyah üzümler:)

Beyaz üzümde kokulu çok güzel.:)

Bu elmalar ise ayancık elması biraz mayhoş bir tadı var.:)

Son olarak bu da babamın köpeği pamuk.Garibim bu kadın neden fotoğrafımı çekiyor diye bakıyor öyle.:)

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
renkler mükemmel bir uyum sağlamış araya karışan yaprakların ön yüzündeki açık yeşiller eskitilmiş bir fotoğrafa yeni nesneler eklenmiş havası veriyor sanki sonsuza uzanan gökyüzünü kaplamış dallar başka bir dünya canlandırıyor insanın içinde kaybolası bir nosatlijisi var fotoğrafın...

İnci

Kıdemli
Üye
renkler mükemmel bir uyum sağlamış araya karışan yaprakların ön yüzündeki açık yeşiller eskitilmiş bir fotoğrafa yeni nesneler eklenmiş havası veriyor sanki sonsuza uzanan gökyüzünü kaplamış dallar başka bir dünya canlandırıyor insanın içinde kaybolası bir nosatlijisi var fotoğrafın...
O fotoğrafı gece güzel çıkmaz diye istemeye istemeye çekmiştim.En güzel o çıktı.:)

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Aslında flaş bir çok ışık kaynağından daha iyidfir kısa mesafe çekimlerinde bunun içinde geri kalan ortamın karanlık olması mükemmel bir zemin hazırlar fotoğrafa amatörce çekimler olmasına rağmen bence biraz ayarlarını kurcalayın makinenin aradaki farkı gördüğünüzde daha büyük zevk alıcaksınız :)

SOSYALİST

Bağımlı
Üye

Babam kivi yetiştiriyor.:)
Bu kadar kiviyi bir arada hiç görmemiştim..:shocked:

Babanın emeğine sağlık, bol ürünlü bir sezon geçirir umarım.
Biofer isimli organik gübreyi kullanmasını öneririm aynı zamanda.
Ürün verimini en az dörde katlayacaktır.

Eh, fotoğfarçılığınız da fena değilmiş:freakedout:

İnci

Kıdemli
Üye
Bu kadar kiviyi bir arada hiç görmemiştim..:shocked:

Babanın emeğine sağlık, bol ürünlü bir sezon geçirir umarım.
Biofer isimli organik gübreyi kullanmasını öneririm aynı zamanda.
Ürün verimini en az dörde katlayacaktır.

Eh, fotoğfarçılığınız da fena değilmiş:freakedout:
Sağol SOSYALİST.Önerini söylerim babama.Gördüğün kivilerin beşte biri benim.:)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Hepisi çok güzel ellerine sağlık

bende mi çeksem malatyanın güzelliklerini :)

Üst Alt