• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Şimdi biz laikiz ya, hani kamusal alanlara falan başörtüsüyle giremiyoruz

  • Konbuyu başlatan Mevt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Mevt

Tecrübeli
Üye
Sünnet
Şimdi biz laikiz ya, hani kamusal alanlara falan başörtüsüyle giremiyoruz çünkü dini değerler taşıyor ve simgeleşmiş olduğu için.. Düşünüyorum mesela sünnetli olan adamlarıda almasınlar üniversitelere, devlet dairelerine, onlarda dini değer taşıyor.. İslamın şartlarından birini yerine getirip kestiriyolar.. Sakın yok sağlık için bilmem ne için demeyin hristayanlar bizden çok yaşıyor; maşallah takır takırda sapasağlam hayatlarını sürdürüyor.. Erkek sağlığı bi şuncacık et parçasına bakacaksa zaten.. Hepsi bu şeriat yüzünden; parmak değil adama neler kestiriyo baksanıza!!!!

Zaten adım gibi eminim 5 seneye kalmaz bununda polemiği çıkacak ortaya; adamlar sokağa atacak kendini ".....sahip çık" çağlayan meydanı doluşacak, insanlar birbirinden ayrılacak sünneti destekleyeler ve desteklemeyenler diye.. yeni doğan çocuklara sünnet yapılıp yapılmadığını kontrole gidecekler yapılanlara; gerici bağna cahil diye aşağılayacaklar sonra tam seçimlere 1 ay kala insanlara sünnet elbisesi dağıtacaklar.ébiz sünnete karşı değiliz müslümanlık için kesilen pipiye karşıyız diye açıklamalar yapılacak... bla bla bla bla...

Bunlar olacak şeyler valla bakın
Zaten dua etmeliyiz ki yahudiler dünyayı yönetiyor, yoksa bu polemik çoktan çıkardı AB nin ilk şartı kokoreç değilde sünnet olurdu.. Nasıl biz kadınların sünnet edilmesini iğrenç hayvani dehşet verici görüyosak yabancılarda bizim sünneti öyle görüyor ama daha oraya karışacak kadar samimi olamamışız..
alıntı
 
Üst Alt