• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sıla gençoğlu ülker sports arena'da :)

  • Konbuyu başlatan brrnmnr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Sıla gençoğlu ülker sports arena'da :)

brrnmnr

Acemi
Üye
ben kesin orada olacağım. :eek:k::eek:k:Ülker Sports Arena Sahnesinde Çok Özel Konser
17 Mart Cumartesi akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek bu özel konserin açılışını son dönemlerde yeni çıkarttıkları albümleriyle beğeni toplayan ve sahne performanslarıyla göz dolduran Gece yapacak. Gece’nin performansının ardından Türk Pop Müziği’nin son yıllardaki en sevilen isimlerinden Sıla sahne alacak. Ülker Sports Arena’da müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti vaadeden gecede Sıla sahnesinde sürpriz konuk sanatçıları ağırlayacak. Bu müzik şölenini kaçırmamak için biletlerinizi tükenmeden alın.

Sıla
Türk Pop Müziği’nin zirvedeki isimlerinden Sıla, kendi adını verdiği ilk albümünü yayınladığı 2007 tarihinden itibaren hızla yükselişe geçti. 2009 yılında yayınlanan İmza albümüyle Türk Müziği’nin önemli temsilcilerinden biri haline gelen sanatçı; 2010 tarihli “Konuşmadığımız Şeyler Var” albümüyle zirveye yerleşti ve 1 senedir fiziksel satış ve radyo listelerinin zirvesinden hiç inmedi. Şimdiye dek, Konuşmadığımız Şeyler Var albümündeki 5 şarkısına klip çeken Sıla, albümün çıkışından beri hiç hız kesmeden konserlerine devam ediyor. Ürettiği hem duygusal ezgileri hem de coşkulu melodileri; yurtiçinde ve Avrupa’nın her köşesinde unutulmaz canlı performanslarla izleyicileriyle paylaşıyor.

Gece
2000 yılında Ankara’da kurulan, yıllar içinde sadık bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başaran ve son olarak 2011 yılında çıkardıkları kendi adlarını taşıyan albümle ismini Türk Rock Müziğinde çok önemli noktalara taşıyan GECE, elektrik gitar ve vokalde Can Baydar, elektrik gitarda Gökça Balaban, bas gitarda Erdem Başer ve davulda Eren Cilalıoğlu’ndan oluşuyor. 2011 yılını çok önemli dergilerden ve platformlardan aldığı ödüllerle kapatan grup; albüm sonrasındaki dönemi Türkiye çapında ve yurtdışında verdikleri konserlerle geçirdi. Gece; Rock müziğin enerjisini müziklerine olduğu kadar sahne performanslarına da yansıtıyor.
 
Üst Alt