Sil baştan başlamak gerek bazen, peki nasıl?

Başlık bana bir şarkıyı hatırlattı...
İnsan doğrusuyla, yanlışıyla tüm zıtlıklarıyla insandır.Bu zıtlıkları ortadan kaldırmak demek kendini ortadan kaldırmak demektir.Belki de bu yüzden pişmanlık nedir pek bilmem!Dersimi alırım...

İnsan bazen o an hissettiklerini yaşar. Ne mutlu size.

Selam!

Sn.Server Bedii;
"Keske"
Nedir bilmem diyorsunuz.
Bunu basarmak cok ama cok guctur.

''Bilmem'' değil ''pek bilmem''
''Hiç'' keşke dememek bana kalırsa insana aykırı bir durumdur... İnsan bu hata yapabilir ama aynı hatayı iki defa yapma lüksünü kendisine vermemelidir zaten verirse ''keşkeler'' kapıda demektir. Onun için ders almayı bilmeli kendin al ki başkası ders vermeye kalkmasın! İlk hatalar sonrasında ders alır isek bizim için kazançtır, güç katar lakin tekrar eder ise işte o zaman...

Başlık bana bir şarkıyı hatırlattı...
İnsan doğrusuyla, yanlışıyla tüm zıtlıklarıyla insandır.Bu zıtlıkları ortadan kaldırmak demek kendini ortadan kaldırmak demektir.Belki de bu yüzden pişmanlık nedir pek bilmem!Dersimi alırım...

''Beni öldürmeyen acı beni güçlendirir ''mantığı arada süründürsede dediğin gibi [MENTION=135267]Server Bedii[/MENTION] önemli olan o dersi almak ,alabilmek..

Ne kadar çelme taksa da hayat sana kalkacaksın!
Çünkü, yaşamanın tadına ancak o zaman varacaksın…

''Bugünkü Aklım Olsaydı, Dün Yaptıklarımı Yapmazdım. Ama Dün Yaptıklarımı Yapmasaydım, Bugünkü Aklım Olmazdı...''

:)

Üst Alt