Sıkılaştırıcı Korse

Sıkılaştırıcı Korse

Sıkılaştırıcı korse bazı bayanların tercihleri arasındadır. Kilolar ne yazık ki bayanların korkulu rüyasıdır. Ancak sıkılaştırıcı korse modelleri, kıyafet altında daha fit bir vücuda sahip olmak ve görünmek için, sıkılaştırıcı korse modelleri çok önemlidir.

Sıkılaştırıcı korse modelleri, vücut duruşu açısından önem kazanmaktadır. Şeffaf bantlar sayesinde aşağı kayarak toparlanmaz. Korsenin üst kısımları şekilli veya dantelli olabilir. Aynı zamanda vücudunuzdaki problemli ve kusurlu bölgeleri şekillendirir ve hedefleri belirler. İnce olması nedeniyle elbiselerinizin üzerinden belli olmaz, ayrıca çok hafiftir. Sıkılaştırıcı korseler, 1 yada 2 beden daha inceltir. Sıkılaştırıcı korseler birçok bayan tarafından tercih edilmektedir.[/U]

En seçkin korse modelleri üreticileri;

  • Emay iç giyim korse modelleri
  • Form Easy iç giyim korse modelleri
  • Kom iç giyim korse modelleri
  • Le Jardin iç giyim korse modelleri
  • Miss Fit iç giyim korse modelleri
  • NBB iç giyim korse modelleri
  • Ten iç giyim korse modelleri
  • Yeni İnci iç giyim korse modelleri
Özellikle kusurlu bölgelerde çok iyi sonuçlar oluşturan bu korseler ten, beyaz, siyah renkleri ile her türlü kıyafetinizin altına giyebileceğiniz renklerde tasarlanmıştır. Bacağı sıkma veya sizi rahatsız etme gibi durumlar veya sorunlar oluşturmamaktadır. Sıkılaştırıcı korseler de kumaş özellikleri ile terlemeye neden olmaz veya kötü kokulara mahal vermez. Sıkılaştırıcı korseyi sadece giymeniz ve hareket etmeniz yeterlidir. Her tür elbisenizin veya kıyafetinizin altına rahatlıkla giyebileceğiniz gibi ve iz oluşturmayan bu korseler de dikiş sistemi yoktur.

Dikişsiz özellikleri ile teninizi sarar ve sıkmaz. Rahatlık sağladığı gibi aynı zamanda dışarıdan bakıldığında da çok iyi bir görüntü kazandırır size. Korseler genellikle sıkı ve rahatsız edicidir birçok bayan gözünde ancak sıkılaştırıcı korse modelleri, iç giyim sektöründe imzasını atmış bulunmaktadır. Sıkılaştırıcı korseler ile siyah renkli elbiselerinizde artık daha incecik görünerek aynı zamanda selülit gibi durumlarda elbiselerinizin üzerinden herhangi biri kötü görüntü olmayacaktır.

Açık renk elbiselerinizde ise ten veya beyaz renk sıkılaştırıcı korseler ile elbisenizi ve kıyafetinizi tamamlıyor olacaksınız. Sıkılaştırıcı korselerde aslında çok fazla renk seçeneği yoktur ki buna gerek de yoktur. 3 ana renkle üretimi gerçekleştirilmekte ve bayanların gözdesi haline gelmiştir. Hiç çekinmeden ve güvenerek sıkılaştırıcı korseleri kullanabilir ve rahatlığın ve inceliğin tadını çıkarabilirsiniz. Siz bu fit görünümünüzü sıkılaştırıcı korseye borçlu olacağınızdan ayrıca etrafınızdaki tanıdığınız kişilere de tavsiye ediyor olabileceksiniz. Sıkılaştırıcı korseler çok kullanışlı ve tek kullanımlık değil uzun süreli kullanımlara meyilli korselerdir.
 
Üst Alt