• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Shoutbox Mesaj Panosu

• Konbuyu başlatan OzCaN-
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 11K

OzCaN-

Acemi
Üye
Shoutbox Mesaj Panosunu Nasil Ekleyebilirim Nerden Bulabilirim Yardimci Olurmusunuz www.supermeydan.net Calisanlari...! Bu sitedeki Shoutbox'tan bahsediyorum...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
OzCaN-' Alıntı:
Shoutbox Mesaj Panosunu Nasil Ekleyebilirim Nerden Bulabilirim Yardimci Olurmusunuz www.supermeydan.net Calisanlari...! Bu sitedeki Shoutbox'tan bahsediyorum...
Bizim kullandıgımız shoutbox orjinal dosyasını asagıya ekliyorum (Biz birkac degi***lik yapmıstık ondan bizimki biraz farklı)

OzCaN-

Acemi
Üye
Sagolasin YukseLL kardesim ..! scripti indiriyorum bir kuralim bakalim nasil olacak..Cok cok tesekkurler bu kadar cabuk gelecegini beklemiyordum..Hizir gibisiniz...Saygilar...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
kurulumu anlatacak yok mu arkadaşlar
Zipli dosyayı indir ve ac Upload klasoru icindeki sb klasorunu oldugu gibi forumunun anadizinine yukle. klasorun ve icindeki ve vbshout.html dosyasının Chmod degerini 777 yap.
vbshout.php dosyasınıda yine forumunun ana dizinine yukle
Sitenin admin control paneline gir Buradaki urun yoneticinden (plugin produc) vBShout 2.1.xml dosyasını import et (yukle)
Yine admin control panel / vbulletin secenekleri / vBShout Options kısmına girip eklentiyi aktif ederek gerekli ayarları yap

Buda en guncel versiyonu vBulletin 3.6. ve ust surumlere uygundur

erhancengiz

Acemi
Üye
Çok işime yaradı çok teşekkür ederim harika çalışıyor.Fakat sadece admin yazabiliyor bunun ayarları nasıl olacak acaba.diğer üyeler nasıl yazacak bunun ayarı neredeydi...

Son düzenleme:

erhancengiz

Acemi
Üye
Ya kusura bakmayın ama sadece admin olarak çalışıyor kurduğum shoutbox acaba ayarının nasıl yapıldığını ve üyelerinde yazamasını nasıl sağlayabiliriz...

erhancengiz

Acemi
Üye
Sevgili yüksell arkadaşım kusura bakma ama sadece admin olarak yazı yazabiliyorum başka üye yazdığı zaman çıkmıyor yazdıkları.Bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sevgili yüksell arkadaşım kusura bakma ama sadece admin olarak yazı yazabiliyorum başka üye yazdığı zaman çıkmıyor yazdıkları.Bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim
Admin paneldeki shoutbox Ayarlarından kaynaklanıyor bu durum Ayarlarını degistirerek olayı cozebilirsin

AnafraniL

Acemi
Üye
Çok teşekkür ederim Yüksel abicim gercekten harika eklenti...Smilesleri kaldırarak halletmeye çalıştım ama daha farklı yöntemler var mı LAG ı önlemek için..? Şimdiden Teşekürler...

menteci2

Acemi
Üye
çok tesekkur ederım sayın admınım , tek sorunsuz sohbet kutusu bu , tum verilen yerdekılerde hep hata çıkıyordu , kurdum tıkır tıkır işliyor vede cok hızlı .
yalnız ufak bir sorun var buna mesaj yazılım saatleri eklenıyordu , nasıl ekleyeceğiz?

tesekkurler emeğine sağlık

yazoo

Acemi
Üye
konuyu hortlatmak giib olmasinda gecerken gordum:D

arkadaslar vbshoutbox ta ciddi bir acik vardi...kulanmanizi tavsiye etmem fakat kodlardan anliyorsaniuz acigi kapatip kullanabilirisniz...

Üst Alt