• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Shoot the Apple

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Shoot the Apple,Shoot the Apple uygulaması,Shoot the Apple Tablet İncelemeShoot the Apple isimli uygulama da bu eğlenceli oyunlardan biri. İlk iş olarak oyunu Google Play online yazılım mağazasından tablet bilgisayarımıza indirmek gerekiyor. Farklı tablet cihazlara destek veren oyunu biz Samsung Galaxy Tab 10.1 kullandık.

Shoot the Apple temelde bir atış yaparak hedef vurma oyunu. Hedefimizde her zaman bir adet elma var. Bu şirin ve ilginç tasarlanmış elmayı vurmamız gerekiyor. Atış yaptığımız cihaz bir top, topun kullandığı malzeme ise kukla mankenler. Bu kuklaların ilginç fizik tepkileri bulunuyor. Atışı yaptıktan sonra kukla en ufak bir şekilde bile olsa elmaya dokunursa bütün sahne yıkılıyor ve kazanmış oluyoruz.

Shoot the Apple, tablet bilgisayarlarda eğlenceli saatler geçirmek için hazırlanmış bir oyun. Özellikle fizik motoru ilginç olan oyunla tablet kullanım keyfinizin artacağını söyleyebiliriz. Oyunu Android işletim sistemi için hem telefon hem tablet desteği bulunuyor. Oyunu yüklemek için buraya tıklayın.

shiftdelete.net
 
Üst Alt