Shakira Mevlana'yı keşfetti!

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Bir süredir kabus gören Shakira, terapistinin önerisi ile Hz. Mevlana'yı keşfetti.

Mesnevilik'le ilgili kitap okuyan yıldız, 'Aşkı ve sevgiyi şimdi anladım' dedi.

Bizim yıllardır izinden gittiğimiz, ABD ve Avrupa'nın ise son yıllarda keşfettiği Hz. Mevlana, felsefesiyle Shakira'nın kabuslarına son verdi. Bir süredir kötü rüyalar gördüğü için soluğu terapistinde alan yıldız, kabuslarına bir türlü son veremedi. Budizm'in temsilcilerinden Dalai Lama'nın kendisine ögrettiği 'mutluluk iksirleri'ni de uygulamaya başlayan Shakira, kabuslarının sürmesiyle yine terapistininyolunu tuttu.

Kötü rüyalara son verdi

Shakira'nın ABD'li terapisti, ünlü yıldıza Hz. Mevlana'nın hayatını okuması ve Mesnevilik'in felsefesini öğrenmesini önerdi. Vakit kaybetmeden ABD'de büyük ilgi gören Mesnevilik kitaplarından edinen Shakira, birkaç ayın ardından kabus görmemeye başladı. Bu olayı bir röportajında anlatan yıldız, "Mesnevilik kitapları sayesinde aşk ve sevginin anlamını yeni keşfettim" dedi.

Ekolay.net
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
yakında başka yerini açıp ta yeni video klipler için ilham kaynağı arıyordur.
Kafesteki video klibi yasaklanmaktan döndü. Kaptan kusto da müslüman oldu ama Müslüman oldu diye Batık hzinelerimizi fransadan aldık. Zaten bir yabancının msülüman oldum demesi yada birşey yapması bizim için yeterli. Sonrası .
Dua ederim ki şakira bundan sonra donunu göstermesin, velhasıl mevlanayı görüpte donunu göstermiş olucak. O zaman kimse nasıl olsa hatırlamaz. O gün kustoyu yazanlarn bugün Haçlı mezarda yattığını unutttuğu gibi.
Bana göre insanların inançları. ve bu konuda yapmış oldukları şeyler reklam olmamalı. teşhir edilmemeli. sonra rezil olunur.
popüler bugünkü Medya paparazziye bayılır geçmişi erken unutur Hafızası yoktur.malesef
 
Son düzenleme:
Üst Alt