• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sezonun en iyi dizisi hangisi?

Okunuyor :
Sezonun en iyi dizisi hangisi?

En başarılı tv dizisi hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    22
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Birçok tv dizisi sezon finali yaparak sezonu noktaladı
Sizce geride bıraktığımız sezonun en başarılı tv dizisi hangisiydi?

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Özellikle " stres yüklü " dizileri izlemekten kaçınıyorum...Zaten " tef gibi grginiz "...Mümkün olduğunca esprileriyle rahatlatan diziler tercihim.Ancak uyarlamasıyla bazı fiyaskolarını görmezden gelirsem şayet sezon finali olan diziler içinde favorim " Aşk-ı Memnu " ,final şartı yoksa " Hanımın Çiftliği " ni TEK GEÇERİM ( Favori oyuncular ise Kabak,Ramazan)...

Sağlıcakla kalınız...

son_damla

Acemi
Üye
ben duygusalhüzünlü coskulu savaşlı gibi diziler tercih ediyorum bazı arkadaşlarım bana soruyorlar gökçe neden kurtlar vadisini izliyorsun o erkek dizisi diilmi die ıcınde kadınlarda var ve çok güzel bir dizi ve suan süper finale girdi ben m favorım dızım programlarım coktur ama bence en güzeli kurtlar vadisi pusu ..

Guney

Kıdemli
Üye
Dizi kültürü gelişmemiş arada gözü kaydığında "hanımın çiftliği" ne bakan (sırf milliyetçilik damarı yüzünden) ne kadar izlemesede ne hikmetse bir türlü anlayamadığım şekilde sanki dün izlemiş gibi konuya dahil olan biri olarak sezon dizim yok ama bana göre eski olmasına rağmen öyle bir sezon flimim varki sormayın...:)

sormayın söylemem...:)))

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Ben adanalı diyorum ama henüz sezon finaline girmedi. Kurtlar vadiside iyi bitti. Canım ailemde güzel bitti, hele o Gülersabancı gelmeden düğün yapmaya karşı gelen gelinin kardeşi çok komikti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt