Sevişmek ibadettir

selam ederim;

şu aşağıda rep tuşu var basınca puan veriyor, ona basıyorum sürekli oda birden fazla verilmiyor diyor sevgili china. 1 değil bin kere bassam azdır fikir ve düşüncenizin yüksekliğine. teşekkür edeyim elimden başka bişey gelmiyor kabul edin.
 
teşşekkür ederim ancak belirtmek isterim rep için yazı yazmıyorum biliyorum siz bunu ima etmediniz zaten sadece başkaları tarafından yanlış anlaşılmasın diye söylemek istedim .


eve kapatılmayan bir çocuk örneğiyim sadece:D
 
ibadet olsada olur olmasada olur zaten istek vrsa oluyor o iş :)
ibadet diye arzulu olucak değiliz yaa
 
ibadet isalmi bir terim se ;
erkek ve kadin evli ise ,
Evlilik disi iliski zina ise,
Evlilerin sevismesi yada cinsel iliskiye girmesi , bir bakima ikisinide zina dan alikoyan koruyucu bir önlemse ( sadece bu islevi var demiyorum ama böyle bir sonucta sözkonusu ise ki öyle )
O zaman evlilerin sevismeside iliskiye girmeside bence Büyük ibadetlerden biridir...
 
"Doğru namaz için doğru sevişin"

Sibel Üresin'den yine şaşırtan bir açıklama geldi;

Akşam gazetesinden Sibel Ateş Yengin'e konuşan Sibel Üresin, çok tartışılan 'Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir' açıklamalarına yeni bir boyut kazandırdı. Üresin'e göre, doğru namazın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor.

"CİNSEL İLİŞKİ NAMAZDAN DA ÖNEMLİ"
Yaptığı açıklamalarla çoğu kadın ın nefretini kazanan, soyadı üzerinden 'Üremesin' esprileri türetilen, "Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir" diyen yaşam koçu Sibel Üresin'e, Ali Rıza Demircan'ın 'Sevişmek ibadetle aynıdır' açıklamaları üzerine yaptığı "Cinsel ilişki namazdan bile önemlidir" açıklaması hatırlatıldı.

"CİNSELLİK BİR İBADETTİR"
"Namaz yerine cinsel ilişkiyi mi koyuyorsunuz?" sorusuna Sibel Üresin şu cevabı verdi:
"Birinin yerine diğerini koymuyorum. Doğru namaz kılmanın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor. Kıyaslamak yanlış. Cinsellik bir ibadettir. Cinsellik o kadar tabu ki konuşmak bile insanları rahatsız ediyor, edepsizlik olarak algılanıyor. Konuşulmadığı için sıkıntı var. Helalinden bir cinsel ilişkiden doğan çocukla, haramla girilen cinsel ilişkiden doğan çocuğun yaradılışları aynı mı? Doğru namaz kılmak iyi abdest almaktan geçiyorsa, Allah'a iyi kul olmanın koşulu da sağlıklı döllenmektir. Bu yüzden önceliklidir. "
devamı; gundem.milliyet.com.tr

HABERE YAPILAN YORUM;
21 ocak 2013 pazartesi 07:30
YORUMCU ; Yeditepe
Sadece sevişmek mi. Adam gibi her işi düzgün yapmalı
 
selam ederim

ayıp ayıp sosyalist bunlar şunlar diye hitap ettiğiniz, sizin kendi milletinizden halkınızdan kardeşiniz olur. fikirde anlaşamayınca dün silaha sarılıyorlardı, bugünde biz aynı hataya birbirimizi fikirlerinden dolayı ötekileştirerek yapmayalım. sizin gibi fikir ve düşüncelere açık bir kişiye yakıştıramadım doğrusu.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt