• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

sevgimi,sevdiğime nasıl inandırabilirim

Okunuyor :
sevgimi,sevdiğime nasıl inandırabilirim

pamukkalexxx

Acemi
Üye
25 yaşındayım masterlord fikirlerin için çok tşkr ederim,arkadaşlar daha çok yorum yazarsanız sevinirm,ben bu kızla evlenmeyi düşünüyorum

pamukkalexxx

Acemi
Üye
kız soğuk davranıyor neden böyle yapıyor anlamıyorum bi suçum yok yemin ederim,suçsa tek suçum gerçekten çok seviyorum,her an aklımda o var,işime günlük hayatıma konsantre olamıyorum,ben böyle uzaklaşmayı haketmedim,bi sevdiğine inandır beni dio,bi sevmiyorum seni dio,bi neden yüzük takacağım dedin annemin kulağına gitmiş dio,bi bigün ayarlıcam sana çıkacağız dio,kendi bi işi oldu mu hemen ulaşıo,ama ben bişi dedim mi ya ses yok ya da çok soğuk.
dayanamıyorum anlıyor musunuz,çok duygusal biri olarak bana çok koyuyor bu durum,kaldıramıyorum,çok sevmekten başka ne yaptım ben allahım.bir dediğini 2 etmedim bu mu suçum. bazen kalk git kapısına dio içimden bi ses ( ( çok kötüyüm arkadaşlar çok kötü yardım edin.

Masterlord

Kıdemli
Üye
kız soğuk davranıyor neden böyle yapıyor anlamıyorum bi suçum yok yemin ederim,suçsa tek suçum gerçekten çok seviyorum,her an aklımda o var,işime günlük hayatıma konsantre olamıyorum,ben böyle uzaklaşmayı haketmedim,bi sevdiğine inandır beni dio,bi sevmiyorum seni dio,bi neden yüzük takacağım dedin annemin kulağına gitmiş dio,bi bigün ayarlıcam sana çıkacağız dio,kendi bi işi oldu mu hemen ulaşıo,ama ben bişi dedim mi ya ses yok ya da çok soğuk.
dayanamıyorum anlıyor musunuz,çok duygusal biri olarak bana çok koyuyor bu durum,kaldıramıyorum,çok sevmekten başka ne yaptım ben allahım.bir dediğini 2 etmedim bu mu suçum. bazen kalk git kapısına dio içimden bi ses ( ( çok kötüyüm arkadaşlar çok kötü yardım edin.
ooooo
okadar nazda aşık usandırır

belliki oda sana karşı biseler hissediyo
yoksa tahminim çoktan silerdi

çok duygusalım
onu yaptım bunu yaptım diyosun
bazı kızlar maço erkeklerden hoşlanır

git sert bi dille konuş
olmadı bi tane tokat at
kendine gelsin sevdiğin kız
belliki burnu baya havada.. yada aklı
farketmez

eğer gerçekten seviyorsan ve illa senin olsun istiyorsan
asla yapmam dedigin seyleri yap

tersle
suratına tel kapat
hatta yapıştır ağzının üstüne bitane

biraz açık olcak ama
çok duygusal davranmışsın
genelde kız tarafı öyle davranır
biraz sert ol
denemekten kim ölmüş

sen bu sekilde bu kızla evlensende
senin tepene bi çıkarki feleğin şaşar
yere sağlam bas
bi kükre
gerisi Allah kerim

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
git sert bi dille konuş
olmadı bi tane tokat at

master, sence şiddet çözüm olurmu ?

ne olur , bi kerede bizleri şaşırtsan
kadınlara saygı göstermek gerekiyor desen:)

Son düzenleme:
Z

ziyaretci

Ziyaretci
Arkadaslar bn sevgilimi çok seviyorum ama sevgilim sevdigime inanmıyor nolursunuz bana yardımcı olun çok caresizim

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Arkadaslar bn sevgilimi çok seviyorum ama sevgilim sevdigime inanmıyor nolursunuz bana yardımcı olun çok caresizim
Neden sevgilini sevdiğine inandıramıyorsun önce bunu sor kendine. Sözlerinle davranışların birbiriyle tutarlı değilse ve sevgini kelimelerle değil davranışlarınla hissettiremiyorsan sevgilin sana inanmakta zorlanıyor olabilir. Eğer sevgini hissettirmek için elinden geleni yapıyorsan ve hala sana inanmıyorsa o zaman bırak inceldiği yerden kopsun. Kimin sevgisine inanıyorsa onunla birlikte olsun zorlamana gerek yok. Hayatını bir kişiye odaklı ve o kişiye sevgini ispatlamaya çalışarak yaşamak istiyorsan da sen bilirsin devam et o zaman böyle.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Bn bi kizla tanistim hosuma gitti 20 gun boyunca takip ettim giydigi terlikten yedigi yemege kadar yirmi gun sonra istek attim kabul etti mesajlasmaya basladik ona anlattim aklimdaki dusunceleri bna guvenmiyor bna karsi bi ilgiside yok zamn lazim dedi bi konuda anlastik gecmisimde kiz kacirmistim sekiz sene once durustcene anlattim ciddi oldugumuda bildirdim ailem kabul etmez diyo senle bn olamayiz gibisinden ne yapacam sasirdim ama az gonlu var gibi isyer istemez gozlerinin bna baktigini goruyorum calistigimiz ortamda adim cikar diye korkuyor cok temiz kalpli bi kiz yardim edermisiniz fikirlerinize ihtiyacim var

Üst Alt