Sevgilimi buldum tişörtü

Sevgililer buluşunca yanıyor ayrılınca sönüyor

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken firmalar, ürettikleri alternatif hediyelerle müşteri çekmeye çalışıyor. Bursa'da bir firma tarafından Kore'den ithal edilen 'sevgilimi buldum' ışıklı tişörtünün üzerindeki kalpler, sevgililer bir araya gelince yanıyor, ayrılınca sönüyor.
Sevgililer Günü öncesi, özellikle çiçek firmaları yurt dışından binlerce çiçek ithal ederken; tek taş yüzük, kırmızı gül gibi ürünlerin satışı arttı.

Bursa'da bir mağaza tarafından satışa sunulan 'sevgilimi buldum' ışıklı tişörtleri gençlerin büyük ilgisini çekiyor. Mağaza sahibi Orkun Cengiz,
"Sevgililer Günü'nde firmalar birbirinden ilginç ürünleri satışa koyuyor. Biz de bu sene Kore'den getirttiğimiz panellerin takılı olduğu ışıklı, üzerinde kalp resimlerinin bulunduğu 'sevgilimi buldum' tişörtlerini satışa sunduk. Işıklı bir sistemi içeren kibrit kutusu kadar aparatı, Bursa'da özel olarak ürettiğimiz tişörtlere diktirdik. Tişörtlerin üzerinde bulunan kalplerin ışıkları partnerlerini bulunca yanmaya başlıyor. 15 metre içerisinde çiftlerin birbirlerine yaklaşması durumunda tişörtler üzerinde bulunan kalpler yanıp sönüyor. Tişörtler üzerindeki 5'er adet kalbin ışıkları, sevgililerin 15 metre içerisinde birbirine yaklaşmaları durumunda kademe kademe yanmaya başlıyor. Kalpler, çiftler beraber kaldıkları süre boyunca yanıp sönmeye devam ediyor.'' dedi.

İki adet tişörtün fiyatının 110 TL olduğunu belirten Orkun Cengiz, sevgililerine sürpriz yapmak isteyenlerin tişörtlere büyük ilgi gösterdiklerini söyledi. Tişörtü satın alan gençler ise tişörtün değişik bir ürün olduğunu ifade ederek, "Seven kalplerin ayrılmasını kimse istemiyor. Kalpler yaklaşınca ışıklar yanıyor, ayrılınca ışıklar sönüyor. Çok farlı bir çalışma olmuş." diye ifade etti.


kaynak

Nelerle uğraşmışlar...:))
 
Üst Alt