Sevgilim 25 yaşında

İlahiyatçı Öztürkten itiraf
İlahiyat Bilimci Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir televizyon programında gözlerindeki ışığın 25 yaşındaki sevgilisinden kaynaklandığını söyledi. Prof. Dr. Öztürk, sevgilisinin ismini vermedi.
Geçen yıl ikinci eşinden boşanan ilahiyat bilimci, 60 yaşındaki Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, TNT Televizyonunda yayınlanan Canlı Hayat isimli programda, kendisinden 35 yaş küçük biriyle birlikte olduğunu itiraf etti. Oya Germen ve Elif Aktuğun birlikte sunup-yorumladığı Canlı Hayat progr***** katılan Öztürk, programın sonunda sunucuların gözlerinizdeki ışık aşka benziyor sözleri üzerine hayatında biri olduğunu itiraf etti.
 
"Kadın erkeğin yarısı yaşında olmalı"

İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk katıldığı programda ilişkide yaş farkını savundu.

61 yaşındaki İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk, geçtiğimiz günlerde 25 yaşında bir sevgilisi olduğunu açıklamıştı. Öztürk dün katıldığı bir programda da ilişkisindeki yaş farkını savunurcasına, "Kadınla erkek arasındaki yaş farkı 1'e 2 düşünülür. Hatta kadın erkeğin yarısı yaşında olması lazım" dedi.

haber3
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Dini kendi nefsine göre alet eden ve fetva veren bu din cahilinin , kız çocuklarının dedeleri yaşındaki kişilerle evlendirlmesi hakkında yine aynı şekildemi düşünüyor merak ettim doğrusu ?
 
Ayni haber vardi ama olsun

Mehdi olacakti olamadi , secilmis mahluk olacakti olamadi, bakan olmaya heceslendi millet vekili oldu kimse TIN madi, basbakan olmaya heveslendi kurdugu parti göctü, YIKINTILARIN altindan sekreteri ile olan olaylari sonucu Yuvasi yikilmis bir sekilde cikti,ama tüm bunlar demekki ibret almaya yetmedi simdide böyle cikiyor karsimiza....

Bu zavalliyi kötü kullandilar,isleri bitince selpak mendili gibi havaya firlatip bir rövaseta...! ondan sonrada gelemedi kendine...Ama bu tipler yedek teker gibidir hic beklemediginiz anda birilerinin isine yarayacaksa sabah - aksam tekrar tv lerde boy göstermeye baslar...
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt