• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

sevdiğinin yolunu gözleyenler hasret çekenler buyrun lütfen

Okunuyor :
sevdiğinin yolunu gözleyenler hasret çekenler buyrun lütfen

şafakzede

Acemi
Üye
mrb arkadaşlar eşim asker onu çok özlüyorum gelmesini yuvamıza geri dönmesini dört gözle bekliyorum.şafak sayıyorum rumuzum bu nedenle şafakzede zaten.benim gibi sevdiğinin özlediğinin yolunu gözleyenler varmı?gelinde beraber bekleyelim birbirimize destek olalım.hasret çekenler buyrun lütfen

kirmizigül

Kıdemli
Üye
safak zade herkesin bir sevdiyi vardir kimisi benim gibi gurbette kimi askerde,kimide
baska baska sehirdeler.sabirla beklemek en güzeli.

şafakzede

Acemi
Üye

hadi ama kızlar gelin beraber şafaklarımızı düşürelim hiçmi askerede sevdiği olan yok benim şafak 404 maalesef yazın işte özlediğinizi sevdiğinizi burda dertleşelim

şafakzede

Acemi
Üye
herkese selamlarrrr uzunca bi aradan sonra gene burdayım ...ve şafak 30 arkadaşlarrr eşim şuanda tuncelide komando onbaşı .gelecek ay evimizde olacak inşallah

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Vallahi askerde sevdiğim yok, ama gurbette sevdiğim var -ki 3 yıl öğretmenlik yapması gerekiyor, hal böyleyken 3 yıl say say bitmez, akışına bıraktım gitti :)))

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
herkese selamlarrrr uzunca bi aradan sonra gene burdayım ...ve şafak 30 arkadaşlarrr eşim şuanda tuncelide komando onbaşı .gelecek ay evimizde olacak inşallah
Az kalmış bak gözün aydın canım Hayırlı teskereler işşallah...:freakedout:

Benimde kardeşim Van Başkalede Çavuş Şafak 265...
İşşallah bizde 30 olduğunu görürüz şafağın..

şafakzede

Acemi
Üye
Vallahi askerde sevdiğim yok, ama gurbette sevdiğim var -ki 3 yıl öğretmenlik yapması gerekiyor, hal böyleyken 3 yıl say say bitmez, akışına bıraktım gitti :)))
neden bitmesin bak aylar önce 404 yazmışım giremedim nete aylar sonra tekrar geldiğimde 30 yazıyorum.bitermi diye düşününce hiç geçmiyor işte.kendi kendimize yardımcı olmamız gerekiyo.yoksa gerçektende geçmiyor...akışına bırakmak en güzeli.sen zamana takarsan zaman sana daha beter takıyor çünkü:eek:k:

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Bencillikten sıyrılayım :)
Allah kavuştursun, bitmiş birşey kalmamış, tez zamanda kavuşur hasret giderirsiniz inşAllah...

neden bitmesin bak aylar önce 404 yazmışım giremedim nete aylar sonra tekrar geldiğimde 30 yazıyorum.bitermi diye düşününce hiç geçmiyor işte.kendi kendimize yardımcı olmamız gerekiyo.yoksa gerçektende geçmiyor...akışına bırakmak en güzeli.sen zamana takarsan zaman sana daha beter takıyor çünkü
Doğru :))

şafakzede

Acemi
Üye
Bak bitmiş bile..ne mutlu sana..inşallah sevdiğine kavuşacaksın :))

teşekkür ederim inşallah bu ay son ay kavuşucaz

Az kalmış bak gözün aydın canım Hayırlı teskereler işşallah...:freakedout:

Benimde kardeşim Van Başkalede Çavuş Şafak 265...
İşşallah bizde 30 olduğunu görürüz şafağın..
teşekkürler canım.inşallah sizde görürsünüz bu günleri
sizin ne kadar var canım van başkalede arkadaşımın sevdiği var asker belki kardeşinle arkadaştrlar tanışmak istersen tanıştırırım arkadaşımla seni.

Bencillikten sıyrılayım :)
Allah kavuştursun, bitmiş birşey kalmamış, tez zamanda kavuşur hasret giderirsiniz inşAllah...

Doğru :))
bencillik değil canım est..hepimiz kavuşalım hasretlik çok zorr:icon_cry:

Üst Alt