• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Sensiz(Resimli siirleri bu baslik altinda topluyoruz)

Nil@y

Eski Üye
Üye
anlamlı resimli şiirler , resimli kısa şiirler , resimli şiirler paylaş , duygusal resimli şiirler , resimli aşk şiirleri , anlamlı aşk sözleri resimli , resimli sözler yeni , güzel resimli sözler

Sensiz Resimli resimsiz siirleri bu baslik altinda topluyoruz) Haydi arkadaşlar

mehmetyakup

Acemi
Üye
Cevap: RESİMLİ ŞİİRLER

arkadaşlar nedense resimler yerine url nin kendi çıktı. neden anlamadım. yetkili arkadaşlar düzeltirse iyi olur bi zahmet. ben yapamadım. ama resimler gerçekten hoştu.

muhabbetlerimle...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

arkadaşlar nedense resimler yerine url nin kendi çıktı. neden anlamadım. yetkili arkadaşlar düzeltirse iyi olur bi zahmet. ben yapamadım. ama resimler gerçekten hoştu.

muhabbetlerimle...
Profil ayarlarında resimleri goster secenegi var Kendi ayarlarını duzeltirsen sorun olmaz Resimler bende gozukuyor
Ayrıca Konu baslıklarını kucuk harfle acarsan sevinirim

mehmetyakup

Acemi
Üye

yüksel kardeşim,

teşekkür ederim kardeşim, şu an resimler görünüyor. ayrıca diğer uyarına da dikkat etmeye çalışırım inşallah.

muhabbetle...

eminadam

Acemi
Uzaklaştırıldı
inanın ne dediğiniz pek anlayamadım.teknik bilgim pek yoktur.asıl açık link olunca reklama girmiyor mu?görünen adres reklam değil mi?yardım ederseniz gerekli değişklikleri yaparız ben de sevinirim.defalarca değiştirdim elimden ancak bu kadarı geldi.

Son düzenleme:

SMN

Tecrübeli
Üye
yüksel kardeşim düzeltir misiniz?ya da tarif edinben gerekeni yapayım.
Hocam senin verdigin linki yuksell in duzeltebilmesi icin Linki verdigin siteye uye olup o linki alması lazım.
Bizim o dosyayı indirebilmemiz, veya dinliyebilmemiz icin aynı sekilde siteye uye olmamız lazım.Yani dolaylı olarak o sitenin reklamı yapılmıs oluyor.
Verilen linkler direk linkler olursa seviniriz.

eminadam

Acemi
Uzaklaştırıldı
teşekkür ediyor saygılar sunuyorum hanımefendi.yüreğinize sağlık...bir şey sorabilir miyim?benim yazdığım sayfa yarısına kadar reklam dolu sizin yazdığınızda yok.bunun ayarı mı var yoksa?selamlar.

Üst Alt