Şenol Güneş: İlk kez görüyorum

  • Konbuyu başlatanbursali68
  • Başlangıç tarihi
B

bursali68

Ziyaretci
Şenol Güneş: İlk kez görüyorum

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nden men edilmesi karşısında adeta şoke olduğunu söyledi

Bordo-mavili takımın, Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan alınma kararından önce Athletic Bilbao maçı için basın toplantısı düzenleyen Güneş, “Futbolda iyi kötü günlerimiz oldu ama böyle bir olayı ilk defa görüyorum. Çok üzüntülü ve sinirliyim. Uzun yıllarını futbola vermiş biri olarak, Türk futbolunun bitme noktasında olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte çok kötü yönetildik ve yönetiliyoruz” dedi.

Kaynak : Şenol Güneş: İlk kez görüyorum - Milliyet.com.tr


Merhaba,

Çok üzüntülü ve sinirliyim. Uzun yıllarını futbola vermiş biri olarak, Türk futbolunun bitme noktasında olduğunu düşünüyorum.

Sn.Güneş , niçin sinirlisiniz ki...? Bu gün sizin BAYRAM ınız değil mi...Sevinmeniz gerek...Ayrıca Türk futbolunun bitme noktasına geldiğini söylerken " kendinizin ve camianızın " hiç mi katkısı olmadı bu süreçte...? Sen oynattığın futbol ile 9-10 puan ilerideyken bu avantajı TEP sonra da basın önünde TİYATRO...!!!

Geçmişteki ilk Trabzonspor teknik direktörlüğün zamanında dahi yanlış oynattığın , Avni Aker'deki Trabzonspor - Fenerbahçe maçında bile " Şampiyonluğu HEDİYE EDEN " değil misin...??? O yıl bu yıldır Tarbzon'da Fener düşmanlığı yok mu...Bunda sorumluluğun yok mudur...???

Sağlıcakla kalınız...
 
Üst Alt