Seni meslek sahibi yapacağım" dedi tecavüz etti!

Binbir Gece dizisinde Ali Kemal'den boşanmaya hazırlanan Ahu, dost bildiği kadın tüccarlarının eline düşmüştü. Adam, Ahu'ya ağrı kesici diye uyku hapı verip, "Şimdi seni meslek sahibi yapacağım" diyerek tecavüz etti. Ahu uyandığında acı gerçekle karşılaştı. Adam, "Ne bozuluyorsun? Seni meslek sahibi yaptım işte. Artık benim söylediğim işlere gideceksin" dedi.

Bu diyaloglar televizyon dizilerinde kullanılması hoş değil tabi ama gerçek hayatda da bu gibi olaylara az rastlanmıyor hani:(

yoz toplum lakırdılarının, pervasızca topluma yansıtılmasını gösteren bir durum. ama bu sahnenin tam tersi olsaydı, vibratör aracı kılınarak... kadın bak seni homo yaptım, istiklal caddesinde işe çıkabilirsin! deseydi.

yoz toplum lakırdılarının, pervasızca topluma yansıtılmasını gösteren bir durum. ama bu sahnenin tam tersi olsaydı, vibratör aracı kılınarak... kadın bak seni homo yaptım, istiklal caddesinde işe çıkabilirsin! deseydi.

İşte dana, kuyruk ,namus,erkeklik felan sözleri havada uçuşur hey heyde hey hey naraları yollara dökülür dü...

Cidden çok iddialı olurdu bu replik...

Üst Alt