Seni büyü ile paramparça ederim

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Sn.ümmi hedefinden sapanla işimiz yok , HEDEF bulan sapanla işimiz...

ne kamyoncusu yav.
içimizdeki şeytanı (nefsi emmareyi) yola getirirsek,dışardaki şeytanlar bize etki edemez demek istedim efenim.

yani insanın içindeki kötülüğe meyleden taraf ıslah olursa,dışardan onu çeldirmeye çalışan insan şeytanları onu baştan çıkarıp kötülük yaptırtamaz.Bilmem anlatabildimmi.Anlamadınsa sor bida söliim.:gul:
Selam!

Sn.Ummi burada koptum!
Sn.Kizil Marti kafa buluyor.
Siz ciddi ciddi cevap yazip yorum yapiyorsunuz.

...ne kamyoncusu yav....

Ben çok kötü biriyim ummi içimden kötülük fışkırıyor bu aralar...:))

top tüfek bilimum kesici delici alet edevat... yani anlayacağın silahlarımı kuşandım değil şeytan SEN bile baş edemezsin valla...:)))
efenim tasavvufta bir söz var.Nefsini firavundan bile aşağı görmeyen yol alamaz derler.Yani o kötülük hepimizde var.firavundada var bizdede.İyilikte öyle.Hepimiz hem iyiye hem kötüye meyilli yaradıldık.Mevlana,o içimizdeki kötü yönü yedi başlı ejderhaya benzetir.onunlada topla tüfekle savaşılmaz maalesef.İsterse füzen olsun kar etmez.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba

sende sapan olsada hedefi ıskalarsın efenim.Göz tedavisi lazım :gul:

Neden şeytanı görmek için mi...??? Gönül gözü görse olmaz mı...??? O sağlamdır evvelallah...Taşlamak için de sapana birden fazla taş koyarız biz de,ne yapalım yani...Sol gözüm isabet kaydeder...Askerde bilem parkura ters yatar ateş ederdim...Tam 12 den...!!!

Merhaba

Neden şeytanı görmek için mi...??? Gönül gözü görse olmaz mı...??? O sağlamdır evvelallah...Taşlamak için de sapana birden fazla taş koyarız biz de,ne yapalım yani...Sol gözüm isabet kaydeder...Askerde bilem parkura ters yatar ateş ederdim...Tam 12 den...!!!
vaaoovv.
ıııh on taşta koysan vuraman sen.:gul:

Üst Alt