Seni büyü ile paramparça ederim

efenim yanlış hedef.hem şeytan öle taşlanmaz.Önce içtekini taşlıcan dıştaki bi halt edemez o zaman.

Ben bişe anlamadı Ummi..:)

İçimdeki şeytan çek silahını diyor dışımdaki boş ver ya ne gereği var diyor...böyle bir şey mi demek istedin sevgili kamyoncu..:)))

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Sevgili güney SAPAN kullan sapan...Daha isabetli olur...:)))

ne kamyoncusu yav.
içimizdeki şeytanı (nefsi emmareyi) yola getirirsek,dışardaki şeytanlar bize etki edemez demek istedim efenim.

yani insanın içindeki kötülüğe meyleden taraf ıslah olursa,dışardan onu çeldirmeye çalışan insan şeytanları onu baştan çıkarıp kötülük yaptırtamaz.Bilmem anlatabildimmi.Anlamadınsa sor bida söliim.:gul:

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

sapanı şeytan napsın efenim.Onun işi saptırıncaya kadar.sapandan şeytan bile kaçar.Öylesi şeytana bilem pabucunu ters giydirir.

Sn.ümmi sapanı şeytana vermeycen...İçine taş koyup atacan...Senin SAPAN la benim SAPAN arasında fark var kesin...!!!

Ben çok kötü biriyim ummi içimden kötülük fışkırıyor bu aralar...:))

top tüfek bilimum kesici delici alet edevat... yani anlayacağın silahlarımı kuşandım değil şeytan SEN bile baş edemezsin valla...:)))

efenim sapanı büyük harfle vurguladığınız için doğru yoldan(,sıratı müstakimden)sapmış insan manasını kasdettiğinizi düşündüm.
bu manadada senin sapanla benim sapan farklı haklısınız.

Üst Alt