• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sene 2010!!

Okunuyor :
Sene 2010!!

Parlayan Yıldız

Amatör
Üye
2010 yılı ile ilgili güzel felaket haberleri:

1) İtalya'da hapisteki mafya üyeleri yargıya ve polise savaş açacak. 2000'e yakın polis ve yargı üyesi öldürülecek. Toto Riina, helikopterle hapisten kaçacak.

2) Asya'daki bir ülkede 1000 yıldır sessiz olan yanardağ ansızın ve çok şiddetli patlayacak. En az 20.000 ölü. Ülkede sıkıyönetim ilan edilecek.

3) Uzaydan garip sinyaller alınacak. Mart sonuna doğru 'Kauçi' adında bir ırk dünyayı ziyaret edecek. Beyaz Saray'ın üzerinden uçacaklar.

4) Başkan Obama bir konferansta konuşurken öldürülecek. Katil, masaya yaklaşacak ve ateş edecek. Ama bir ilk gerçekleşecek. Yeni başkan başkan yardımcısı Joe Biden olmayacak, Bakan Hillary Clinton olacak. Clinton, tüm Müslüman dünyasına savaş açacak.

5) Avrupa ülkelerinde çok ölümcül bir hastalık ortaya çıkacak. Tüm dünyaya hızla yayılacak. Hastalığın belirtileri: Yüzler önce kızaracak, sonra garip halkalar gözükecek. Hastalık iki gün içinde öldürecek.

6) Türkiye, Kuzey Irak'a girecek. ABD, buna çok kızacak.

7) Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bir bölümü yüzünden ortalık karışacak. Bazı kişiler dizinin hemen yayından kaldırılması için dizi ekibini tehdit edecekler.

8) Ekim ayının sonuna doğru bir savaş helikopteri ve onun pilotu eski ABD başkanlarından birini evinde yaralayacaklar. İki gün sonra da 20'ye yakın CIA ajanını öldürecekler.
CIA üst düzey yetkilileri çok acil toplanacak: Yeni ve bilinmeyen bir düşmanla karşı karşıyayız.
 
Son düzenleme:

kirmizigül

Kıdemli
Üye
hastalikta iki gün icinde insanlar ölecek bununböyle umutmu olur.
dileyim 2010 yili bariis ve refah yili olur.
 
Üst Alt