• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sendika Süpermeydan..

Okunuyor :
Sendika Süpermeydan..

Guney

Kıdemli
Üye
Sendikalar işçi sınıfının ekonomik örgütleri olarak yalnızca ücretlerin ya da parasal sosyal hakların belirlenmesi amacıyla toplu sözleşmeler bağıtlayan örgütler değildir. Günümüz koşullarında sendikalar; toplumsal ve siyasal yaşamın içinde; işçilerin sınıfsal çıkarları doğrultusunda etkinliklere katıldıkları sürece, demokrasinin sınırlarını geliştirir ve işçilerin haklarını güvencede tutarlar. İşçilerin birer dayanışma örgütü olan sendikalar; dil, din, inanç, ırk, etnik ya da ulusal farklılık ve düşünce, ayrımı gözetmeksizin tüm işçilerin ortak örgütleridir.

Bu genel tanımdan hareketle diyorum ki ;
Biz emekçiler yani tüm Süpermeydan üyeleri ve yöneticileri olarak sesinizi özgürce "yükseltebileceğiniz" bilimum grev,toplu sözleşme ( bu nasıl olacak sahi neyse) haklarınızı özgürce savunacağınız ve " yaşasın işçi emekçi özgürlüğü " diye haklarınız konusunda her türlü ayrımcılıktan uzak ve Türkiyede internet üzerinden hareket eden ilk forum sendika sında hep birlikte ilk olmanın ayrıcalığında özgürlüğe eşitliğe ve tüm sınıfsal farklılığa dur deyelim

YAŞASIN PATRONA İNAT SENDİKAMIZ...
(Üyelik ücretsizdir)

Fikirlerinizi esirgemeyin lütfen...
sevgi ve emekten yana olanlar daha ne duruyorsunuz.. haydi çalsın davullar kurulsun sendikamız...

Moderatör tarafında düzenlendi:

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Hayırlı olsun yoldaş.

Süpermeydan Sendikasının üyesi olmaktan gurulu ve mutluyum.
Yaşasın emekçilerin, halkların birliği ve kardeşliği.
İşçiler kardeş, patronlar kalleş.:))

simqe

Kıdemli
Üye
En son sendika üyeliğimde topluca işten çıkarılmıştık :((

patronun nabzını yoklamak lazım,tecrübelerime dayanarak söylüyorum tabii...

Fakat bir yerde ''bırakın bu sendika işlerini''diye beyanı vardı,demekki sendikaya taraf değil..

B

bursali68

Ziyaretci
Sendikanın rengi ne olacak ? " Sarı Sendika " olursa yokum.Yok gerçek reklerinde olursa varım.Ne zaman ki renk sarıya çalmaya başlar yolcu oluruz bağlasanız durmayız,çünkü satışı hazmedemiyorum !

İnci

Kıdemli
Üye
Sn Yuksel LOKAVT'i /(Bann) ilan edince,
SENDIKA bizi kurtaracak mi?
Mopsy nin bu gerçekçi yorumuna ben de katılıyorum.
Admin bizi banlayınca sendika bizi kurtaracak mı önce bunu öğrenelim bakalım.:)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Halka açık yazılı bir özür metni yazarsanız bir ihtimal...:))
Arkadaşlar vazgeçin bak Provakatörlere kanmayın...:freakedout:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sendikacı arkadaşlarım, sendikaların kendilerine faydası olmaz ,sendikalar sadece ve sadece sendika patronlarını zengin eder :)
Güney arkadaşımız bunu biliyor olmalı ki hemen sendika patronluguna soyunmuş:) Güney'in yaparız yaptırırız gerekirse sokaklara dokülürüz gibi söylemlerine hiç inanmayın. Kendisi çoooook sokakları arşınlamış cop yiye yiye sırtı nasır olmuştur. Bak demedi demeyin siz coplara dayanamazsınız:)

Üst Alt