• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

sen benim hüznümsün

• Konbuyu başlatan blueice
  • Başlangıç tarihi
B

blueice

Ziyaretci
Hüzün davetsiz misafirim...
Ardından hiç vakit kaybetmeden gelip, yine keyfince yerleşmiş yüreğime...
Seni hatırlatan, adı mutluluk olan herşeyi kovmuş benden habersiz. Yalnızlığı seviyormuş bir tek. "Sakın bir şey söyleme" diye tehdit etti.
Sustum.
Ama o susmuyor...
Arada varlığını hissettirmek için sağnak olup yağıyor gözlerime. "sessizliği ve unutulmuşluğu" sevmezmiş öyle demişti geçenlerde.
Nereye kaçsam senin ardından kalan boşluklara düşüyor, bir yerimi feda ediyorum sana zimmetlediğim.
Bu hissettiğim hangi gecenin titrek dokunuşu.
Oysa yine senin ellerin yada senin sözlerin olmalıydı saran yaralarımı...
Yada armağan ettiğin bir şarkıyı duymalıydım hayatın fonunda.
Yani alçıya alınmış bütün duygularımı, yine senden gelen bir kırıntı sarsındı arzum...
Olmadı.
Ben sanmıştım ki, sensiz hüzünlerle sarmaş dolaş olur, yoldaşlık yaparım.
Sen: "hüzün yalnızlığı sever. seni yaren kabul etmez" demiştin..
Biliyor musun? Bu defa sen haklı çıktın.
Odamın en kuytusunda ayın şavkı aydınlatırken çehremi, hüzün yoldaşlık etti de ben yoldaş olamadım
Üzgünüm.
Şimdilerde aklımda bir tek soru var; cevabını bir ömür arayacağım.
Sahi sen biliyorsan söyler misin?
İnsan ne zaman unutuyor gideni?
Ömründen bin ömür gidip, keşkeler "neyse" ye döndüğü zaman mı?

saadet bayri

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Hüzünlerle dolmasın kalpler...

Teşekkürler...

sadece ben

Tecrübeli
Üye
Ömründen bin ömür gidip, keşkeler "neyse" ye döndüğü zaman mı?:alkis::alkis::alkis::alkis:

harika bir yazıydı.... Paylaım için teşekkürler.

B

blueice

Ziyaretci
Ömründen bin ömür gidip, keşkeler "neyse" ye döndüğü zaman mı?:alkis::alkis::alkis::alkis:

harika bir yazıydı.... Paylaım için teşekkürler.
Evet çok güzel bir yazı, okuyan gözlerinize sağlık.

shgiptare

Kıdemli
Üye
hüzün yalnızlığı sever , bende hüznü severim o halde yalnızım ..çok güzeldi saadet bayri ..sizede teşekkürler okumak güzel oluyor .çok seviyorum okumayı bu tür yazıları içinde kayboluyorum sanki:alkis:

B

blueice

Ziyaretci
hüzün yalnızlığı sever , bende hüznü severim o halde yalnızım ..çok güzeldi saadet bayri ..sizede teşekkürler okumak güzel oluyor .çok seviyorum okumayı bu tür yazıları içinde kayboluyorum sanki:alkis:
Hep birlikte devam o zaman okumaya:alkis:

mavi_gece

Tecrübeli
Üye
Yüreğe her konan göçmen kuşu ayrı bir hüzün bırakıp gidiyor bize hiç durmayan kanayan...
Her giden bi öncekinden daha derin yaralar bırakarak...
Yüreğine sağlık blueıce

~Mine~

Tecrübeli
Üye
Sen Hem Hüznümsün, Hem Hüznüme Güneş Açtıran Baharım, Hem GözyaşLarımsın, Hemde DuaLarım..

Tşkler canım harikaydı :alkis::alkis:

RABİA

Bağımlı
Üye
İnsan ne zaman unutyor gideni...?

Galiba gidenin giderken bıraktıkları, yani kalanlar, unutulmasına izin vermiyor, sadece yokluğuna alışmak denilebilir buna...ama unutulması pek mümkün değil.İzler, geçmişten gizler taşıyor hep geleceğe...

Eline sağlık.

carloss

Kıdemli
Üye
Bu yazıda çok acayip anlam karmaşası var.

Edit: bulamıyorum yazıdaki bağlantısızlığı ama bir terslik var konu birbirinden alakasız bir şekilde ilerliyor.

Son düzenleme:
Üst Alt