selçuk erdem

Selçuk Erdem, 1976 Ankara doğumlu tanınmış bir Türk karikatüristtir.

Profesyonel çizerliği 1990'da Limon Dergisi'nde başladı. Leman ve L-manyak dergilerinde sanatı daha da gelişti. Leman dergisinden ayrılarak çizer arkadaşları Erdil Yaşaroğlu, Bahadır Baruter ve Metin Üstündağ ile birlikte haftalık mizah dergisi Penguen'i kurdu. Halen Penguen'de çizmeye, aynı zamanda da derginin editörlüğünü yapmaya devam etmektedir. Kahramanları hayvanlar, yeniçeriler, uzaylılar olan karikatürler çizdi. Kişisel web sitesi, Türkiye'nin en çok ilgi çeken mizah sitelerinden biri oldu.

Selçuk Erdem karikatürlerini selçuk erdem karikatürler-1 -2 -3, Unplugged -1 -2 ve selçuk erdem 3 isimli albümlerde toplamıştır.
 
Merhaba!

Aynaya:"Benden guzel var mi?" sorusunu soran kralice
Geciken Besiktas eminonu 52A yi bekleme modunda,
Ayna ise hizini almis,henuz 482.de ve devam ediyor.
Ne de cok pamuk prenses varmis..........
 
Selçuk Erdem Teldeki Tavuk Kupa Bardak

Teldeki Tavuk
İnsanın da tavuğun da şu hayatta bir duruşu olmalı. Üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle kahkahaya doyacaksınız.

Selçuk Erdem Arkadaşına Gönder Kupa Bardak
Arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en eğlenceli hediyelerden biri. Birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürlerinin lisanslı ürünleri şimdi

Selçuk Erdem Öptüm Bay Kupa Bardak
Öp beni!
Masal masaldır, gerçek hayat ise acımasız gelin bu acımasız hayatı eğlenceli kupa bardaklar ile renklendirin. Selçuk Erdem’in karikatürleri artık Üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle gün içerisinde yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak.

Selçuk Erdem Hayatı Sorgulayan Koyun Kupa Bardak
Hayatı Sorgulayan Koyun

Kimi hayatı olduğu gibi kabul eder, kimi kendini hayatı sorgulamaktan alıkoyamaz. Her halükarda hayatın eğlencesini ıskalamamak gerek. Selçuk Erdem’in efsanevi çizgileri şimdi

Selçuk Erdem Ressam Gergedan Kupa Bardak

Gergedan ressam olursa
Herkesin gözünden dünya farklı görünür mesajlı kupa bardak ile güne iyi başlayabilirsiniz. Selçuk Erdem’in karikatürleri artık Üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle gün içerisinde yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak.

Selçuk Erdem Aç Ayı Kupa Bardak
Aç Ayı

Oynamaya geldik oynamaya. Birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürlerinin lisanslı ürünleri bundan sonra

Selçuk Erdem Ayının İnternetle İmtihanı Kupa Bardak

Ayının İnternetle İmtihanı

Siz de zaman zaman bilgisayar karşısında vahşice düşüncelere dalıyor musunuz? Selçuk Erdem'in birbirinden komik çizgi karakterleri lisanslı ürünlerle

Selçuk Erdem Nereye Baksam Baskılı Kupa Bardak

Nereye baksam seni görüyorum kupa bardak

Selçuk Erdem'in karikatürleri artık . Üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle gün içerisinde yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak.

Selçuk Erdem Hayvanat Bahçesi Kupa Bardak

Hayvanat Bahçesi

Çoğumuzun başına geldiği gibi anne ve baba konuya bambaşka açılardan bakıyor. Birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürlerinin lisanslı ürünleri bundan sonra

Selçuk Erdem Dıgıdık Dıgıdık Kupa Bardak

Atların aşkı

Sevgilinize olan duygularınızı ifade etmekte güçlük çekiyorsanız birde kupa bardağı deneyin. Selçuk Erdem’in karikatürleri artık Üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle gün içerisinde yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak.

Selçuk Erdem Kira mı? Kupa Bardak

Kira mı?

Bu devirde ev sahibi olmak önemli. Ev sahibi ya da kiracı olun, üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle gün içinde yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak.

Selçuk Erdem Emine Harikalar Diyarında Kupa Bardak

Emine Harikalar Diyarında

Alice yerine bizim Emine Harikalar diyarına giderse ne olur? Birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürlerinin lisanslı ürünleri bundan sonra

Selçuk Erdem Gençlere Öğüt Kupa Bardak

Sizi yeni sevmeye başlayan gençlere ne önerirsiniz?

Platonik aşkınıza olan duygularınızı ifade etmekte güçlük çekiyorsanız birde kupa bardağı deneyin. Selçuk Erdem’in karikatürleri artık Üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle gün içerisinde yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak.

Selçuk Erdem Ferhat ile Şirin Baskılı Kupa Bardak

Ferhat ile Şirin kupa bardak

Selçuk Erdem'in karikatürleri artık . Üzerinde birbirinden komik Selçuk Erdem karikatürleri olan lisanslı ürünlerle gün içerisinde yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak.
 
Üst Alt