• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Seksi olmak için ne giymeli?

Okunuyor :
Seksi olmak için ne giymeli?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Seksi olmak için ne giymeli?

Seksi olmak için ne giymeli, ne sürmeli? İşte ‘şehvet çeyiziniz’de bulunması gerekenler…

Kendinizi seksi hissettiğini zaman karşınızdakine seksi görünürsünüz. Biz de sizin işinizi kolaylaştırmak için ‘şehvet çeyiziniz’de bulunması gerekenleri listeledik.

Dantel iç çamaşırı

Dantel, beyaz bir elbisede nasıl masum gözükürse, siyah bir iç çamaşırında da o kadar tehlikeli görünür. Siyah veya kırmızı dantelli bir iç çamaşırı, gecelik veya jartiyer dolabınızda mutlaka bulunmalı.

Şeytan stiletto giyer
Ayaklar, bilekler seksi görünümün temel noktasıdır. Hele ki bu ayaklar bir de kırmızı ve ince topuklu bir stiletto’nun içindeyse… Ortamı daha da ateşlendirmek isterseniz partnerinize bir kural koyun: bu gece stiletto’lar ayaklardan çıkmasın!

Kırmızı oje
El ve ayaklar genelde erkeklerin ilk baktığı noktalardır. Her zaman bakımlı olmalarının yanı sıra, şehvetli gecelere hazırlık yaptığınızda da oje tercihinize dikkat edin. Buram buram tutku kokan kırmızı bizim size önerimiz.

Seksiliğin sembolü jartiyer

Jartiyer kesinlikle seksiliğin ve dişiliğin sembolü. Özellikle siyah dantelli bir jartiyer seçerseniz onu çılgına çevirebilirsiniz. Hatta şöyle bir oyun oynayın. Gece boyunca jartiyerinizi onun görmemesini sağlayın ve yatağa girmek üzereyken sürprizinizi yapın!


Parfümünüzle provoke edin

Adı üstünde Agent Provocateur… Baştan çıkarıcı bu seksi parfümün tanıtımındaki şu cümleleri aynen iletiyoruz, başka da bir şey demiyoruz: “Çıplak teninize değen tül gibi hafif bir okşama, dağınık çarşafların arasından esen meltem, şiddetle parçalanmış narin bir kumaş gibi.”


Saten nevresim

Kimi insan huylansa da emin olun satenin erkeğin tenine değmesi bile onu etkilemeye yeter. Bir de saten nevresimlerin içinde geçen bir geceyi düşünün o zaman…

Siyahların gücü
Siyah mini bir elbise, siyah iç çamaşırı, siyah bir gecelik, siyah bikini, siyah topuklu ayakkabı… Özetle siyah! Siyah nerede olursa olsun seksi bir hava estirir.

Buğulu bakışlar
Seksi bakışlara sahip olmanın sırrı siyah bir eyeliner’den geçer, unutmayın. Gözünüze bu buğulu makyajı uyguladığınızda, aynaya bir bakın. Fazla söze gerek yok…

Ruju onun karşısında sürün
Kuşkusuz her filmin ‘seksi’ sahneleri yaklaştığında kadın kahramanın eylemidir bu. Dudaklarınıza kıpkırmızı bir ruj sürerken, tüm dikkati oraya çeker ve karşınızdaki erkeğin başını döndürebilirsiniz.

Leopar desen
Bir iç çamaşırı, bir bikini veya askılı bir gecelik. Eğer leopar veya zebra desenlerine sahipse “Ben seksiyim” anl***** gelir. Ayrıca bunları giydiğinizde siz de kendinizi daha seksi hissedersiniz.

pudra.com
 

Kadim

Tecrübeli
Üye
Kadınlar seksi olacak diye bir kanun varmı?
Bakınız ben nasıl seksi olrum yeri geldiğinde :)
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Erkek olarak yolda,sokakta,işyerinde heryerde jartiyerle gezen kadınlar daima ilgimi çeker. (yani erkek olarak) :freakedout:
 

Guney

Kıdemli
Üye
Saten çarşaflar,jartiyer , leopar deseni ve kırmızı....
galiba bu dörtlü bileşen bazılarının "seksy" olmakla ilgili tanımlamalarında önemli...
 

Hangover

Amatör
Uzaklaştırıldı
Boyle aksesuarlar benim ilgimi cekmiyor ben kadinin ruhuyla bir olamadiktan seksilik kadinin bedeninde ve ruhunun birlesimidir gerisi aksesua
 
Üst Alt