• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Script Satışı - Bölüm Kuralları

  • Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
1- Bu bölümde alışveriş yapacak olan herkes bu kuralları okumuş kabul edilir.

2- Script Satışı Bölümünde X.Y.Z. ve türevleri yazılımlar tamamen yasaktır. (Kural ihlali yapanlar Süresiz uzaklaştırılır)

3- Satış yapacağınız scriptin demo adresi ilk mesajda olmak zorundadır.

4- Script satış bölümünde, şu tarz script aranıyor, bu scripti yapabilecek var mı? Şu fiyata şu yazılımı kuruyorum vb. gibi konular açılması yasaktır

5- Başkasına ait ücretli veya ücretsiz bir yazılımı satışa çıkaranların tespiti durumunda ,konu silinir Uye forumdan süresiz uzaklaştırılır

6- Satacağınız yazılımın daha önce herhangi bir şekilde temin ettiğiniz ücretli veya ücretsiz başka yazılım ya da yazılımların belli kısımlarının birleşiminden oluşması da hak hırsızlığı kapsamına girmektedir.
Kural ihlali yaptırımı: Sınırsız uzaklaştırma

7- Hazır tema kullanımlarında satış başı lisans alınması ve her lisansa ait dekontun konuda bulunması şartıyla satışa izin verilmektedir.
Kural ihlali yaptırımı: Süresiz uzaklaştırma

8- Bot satışlarında Api servislerden çektiğiniz içerikler serbesttir. Fakat içerik sahibinin izni olmadan çektiğiniz web site sahiplerinden gelecek olan herhangi bir şikayet durumlarında.
Kural ihlali yaptırımı: 3 gün uzaklaştırma

9- Bu bölüm Script Satışı bölümüdür, bu bölümde script kiralama konusu açmak yasaktır... (Örn. Bahis scripti kiralayanlar vb...)
Kural ihlali yaptırımı: Konunun sorgusuz silinmesi, Tekrarı halinde Sınırsız uzaklaştırma

10- Script Satışı bölümünde bazı kullanıcıların açtığı ve aşağılara düşen konularındaki son mesajını silerek, konu güncel, satış güncel, satış devam ediyor vb. gibi yeni mesajlar yazarak konularını yukarı taşımaları kesinlikle yasaktır. Konu sahibi ard arda 2 mesaj yazabilir.
Kural ihlali yaptırımları: mesajı tespit edildiğinde mesajı silinir ve ikaz edilir.

11- Daha önce açtığınız satış konularını fiyat değişikliği vs gibi durumlarda yeni konu açarak değil aynı konu üzerinden konunuzu editleyerek son mesajınızda bunu belirterek yapınız.
Kural ihlali yaptırımı: Konunun sorgusuz kilitlenmesi, silinmesi, Tekrarı halinde Sınırsız uzaklaştırma

12- Hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı içerik barındıran siteleri, herhangi bir biçimde (Örn. Proxy) görülebilir hale getirmeye yarayan her türlü script ve kod parçacığının satışı R10'da yasaktır.

supermeydan.net Yasalara aykırı hiçbir davranışa kesinlikle taraf olmaz ve bünyesinde izin vermez.
Kural ihlali yaptırımı: Konunun sorgusuz kilitlenmesi, silinmesi, Tekrarı halinde Sınırsız uzaklaştırma

13- Herhangi bir satış konusunda diğer bir konuda satış yapan herhangi birinin "bakın ben de bunu satıyorum" vs benzeri tarzında ileti bırakması sebebi ile konu taciz etmek kesinlikle yasaktır.
Kural ihlali yaptırımı: İletinin sorgusuz silinmesi, ileti sahibinin bahsi geçen konusunun silinmesi, Alışkanlık halinde Sınırsız uzaklaştırma

supermeydan.net tıpkı diğer konularda olduğu gibi yasal olmayan etik dışı olaylara karşıdır. Bu tür satışlar yapan kullanıcılar yöneticilerin inisiyatifinde forumdan uzaklaştırılırlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt